Pomáhej tím, že si čteš

Loutky v nemocnici - radost dětem

Loutky v nemocnici - radost dětem

podzimní návstěvy v nemocnicích

Cílová částka: 115 200 Kč
Vybráno: 115 200 Kč
Zařazeno: 29. 11. 2017
Datum ukončení: 30. 1. 2018

A CO KDYŽ JE TO NA DRAKA? No tak draka chytneš do ruky a hurá! Vyběhneš s kamarády a nebo rodiči na nejbližší kopec, kde to fouká! A jestli už sněží? Tak přece vytáhneš sáňky a nebo snowboard! A když se vrátíš domů, máma udělá horký čaj a ty si zalezeš pod deku :).

A co když je to VŠECHNO na draka? Jako že třeba nemůžeš jít vůbec nikam, protože zrovna ležíš v nemocnici, je ti opravdu hodně špatně a všechno tě bolí?

Potom se těšíš, že za tebou do nemocnice brzo PŘIJDOU LOUTKY V NEMOCNICI. A třeba s červeným drakem! A nebo třeba s lenochodem anebo s modrým psem a s tahací harmonikou anebo s třemi králi a koledou!

Některé děti si kvůli nemocem nebo zraněním podzimní ani zimní radovánky neužijí. Jsou v nemocnicích nebo léčebnách. Leží zde obklopeni přístroji, někdy mají obvazy a nemůžou se hýbat, musí dodržovat přísný režim, často je něco bolí, mají strach, co se s nimi bude dít. Vždycky ale doufají, že už brzy půjdou domů.

Loutky v nemocnici chodí za nemocnými dětmi rozdávat radost ať fouká vítr nebo mrzne, až praští. Pokud pomůžeš s námi, nenecháme na holičkách hospitalizované děti ani na svatého Martina, ani PO CELÝ ADVENT A VÁNOČNÍ SVÁTKY, kdy je v nemocnici opravdu smutno.

Garantem pomoci je Loutky v nemocnici.

ZPĚT NA SEZNAM CHARIT