Pomáhej tím, že si čteš

Vzpěrači z Horní Suché

Vzpěrači z Horní Suché

vybavení tělocvičny

Cílová částka: 100 000 Kč
Vybráno: 100 000 Kč
Zařazeno: 14. 9. 2015
Datum ukončení: 20. 4. 2016

Příspěvek pro Vzpěračskou školu Oty Zaremby z Horní Suché na 2. pololetí 2015

V Horní Suché začal naplno fungovat vzpěračský oddíl před 3 lety, kdy jsme udělali nábor na základní škole. Tento nábor byl velmi úspěšný, o čemž svědčí současná široká základna našeho oddílu, která čítá 30 mladých vzpěračů a vzpěraček. Vedení obce Horní Suchá naší činnosti velmi fandí, jelikož se staráme ze 40 % o děti ze sociálně slabších a romských rodin.

Minulý rok byl pro náš oddíl dosud nejúspěšnějším rokem. V ligové soutěži mladších a starších žáků jsme vybojovali první a druhé místo a v soutěži juniorek jsme taktéž získali titul mistra ČR. Snad největším úspěchem bylo vyhodnocení našeho oddílu jako nejúspěšnějšího klubu z 34 fungujících vzpěračských klubů, včetně ligových oddílů České republiky.

Tyto úspěchy nás zavazují a současně motivují k práci v dalších letech. V prvním pololetí 2015 máme opět našlápnuto k vynikajícím výsledkům, o čemž svědčí současné vedení ve všech ligových soutěžích, kde startují naše družstva. Druhé pololetí letošního roku bude pro náš oddíl po finanční stránce náročnější vzhledem k tomu, že budeme kromě běžné činnosti oddílu pořádat 3. ročník Mezinárodní velké ceny Horní Suché, a to dne 3. 10. 2015 (s účastí závodníků ze Slovenska, Maďarska, Polska a Rakouska).

Příjemnou, ale zároveň největší zátěží oddílu bude stěhování do nových prostor, které bychom měli získat od obce Horní Suchá. To všechno přinese oddílu další náklady na pořízení vzpěračských podlah a nářadí a ostatního vybavení.

Cílem naší činnosti po přestěhování do nových prostor je především zvýšit členskou základnu, a to u dětí od 10 let. Dalším úkolem je postoupit z ligy starších žáků do ligy juniorů, ve které chceme bojovat o co nejlepší medailové umístění.

Podpořte nás, prosím, v naší činnosti!

Garantem pomoci je Čtení pomáhá.

ZPĚT NA SEZNAM CHARIT