Pomáhej tím, že si čteš

Zachraňme ohrožená zvířátka!

Zachraňme ohrožená zvířátka!

Pomoc ohroženým zvířatům

Cílová částka: 100 000 Kč
Vybráno: 100 000 Kč
Zařazeno: 11. 11. 2019
Datum ukončení: 26. 12. 2019

Ahoj děti,

náš projekt je zaměřen na pomoc zvířatům. Pomáháme jak volně žijícím zvířatům, které potkalo nějaké neštěstí, zranění, tak i pejskům a kočičkám, které nikdo bohužel nechce.

Pomohli jsme Plaváčkovi, malinké vydře, která ještě jako miminko v době povodní uplavala své mamince. Ocitla se v záchranné stanici, kde ji krmili mlíčkem z lahvičky. Plaváčkovi jsme pomohli vytvořit vydrárium. Podívej: Plaváček

V záchranné stanici jsme ale pomohli i mnoha jiným zvířatům. Ježkům jsme nechali vybudovat zázemí na zimu, malým zajíčkům speciální domeček a orlům skalním jsme koupili vysílačky. Opravdu vysílačky, čteš to správně, jsi přece dobrý čtenář. Návrat orla skalního do České republiky je projekt, díky němuž máme šanci orla opět v přírodě vidět. Někdy se stane, že se orel popálí o dráty vysokého napětí a má-li vysílačku, pak záchranná stanice může dravce lehce vyhledat a uzdravit. Vidíš vysílačku na zádech orla?

Pomáháme ale také pejskům, kteří nemají nikoho, kdo by je měl rád, žijí na ulici nebo v útulku. Těmto pejskům pomáháme najít nové hodné majitele.

Pomáháme i kočičkám a kolikrát to jsou úplná miminka, která žijí bez maminky.

Na to vše potřebujeme peníze a ty získáváme prodejem starších už nepotřebných věcí, které si někdo jiný moc rád koupí. Nejen proto, že je potřebuje, ale také proto, aby stejně jako ty zvířatům pomohl. Díky penězům, které získáme prostřednictvím Čtení pomáhá, budeme moci otevřít další větší obchod a pomoci tak mnohem většímu množství zvířat, na které se zatím bohužel nedostává.

Děkujeme ti za ně!!!

Garantem pomoci je Čtení pomáhá.

ZPĚT NA SEZNAM CHARIT