Pomáhej tím, že si čteš

Novinky

Objevitelské soboty

Centrum pro talentovanou mládež motivuje nadané a talentované děti, podporuje jejich rozvoj a silné stránky. V rámci projektu Objevitelských sobot přinášejí pestrou nabídku témat kurzů, které děti s nadšením navštěvují jednou do měsíce. Každý si přijde na své, malí matematici, odvážné archeoložky nebo třeba nadšenci do robotů. V češtině i angličtině.

22. 2. 2018

čtěte dál

Čtení pomáhá i na lomnické základce

Milí čtenáři, rádi bychom se s Vámi podělili o příběh lásky ke čtení a snahy ji předat co nejvíce lidem. Paní Alena Vedralová, zaměstnankyně Kulturního a informačního střediska v Lomnici nad Popelkou, pořádá každoročně v lomnické knihovně mnoho akcí na podporu čtení. Mimo jiné je autorkou a organizátorkou místní soutěže „Čtení pomáhá i na lomnické základce“, jež se letos koná již posedmé!

12. 12. 2017

čtěte dál

Pomáháme Kuřeti!

Kuřeti jsme pomáhali i letos! A výsledkem je opravdu nádherná částka. Tipnete si, kolik se povedlo načíst pro nadaci Pomozte dětem?

3. 5. 2017

čtěte dál

Knižní bazar Čtení pomáhá

Máš už nějakou knížku přečtenou tolikrát, že ji zvládneš odrecitovat i pozpátku? A není čas ji poslat dál? Přijď se mrknout na knižní bazar, kde můžeš své staré knížky vyměnit za jiné.

17. 2. 2017

čtěte dál

Betynka už pomáhá

Za pouhé dva měsíce děti získaly dost peněz na výcvik asistenční fenky. Ta byla nyní předána a nastoupila do služby u paní Ivany, aby jí pomáhala v každodenním životě a byla kamarádkou ve chvilkách, kdy člověku není do smíchu.

17. 5. 2016

čtěte dál