Vyhlášení výsledků soutěže Čteme s Albatrosem
Červen
Gratulujeme vítězům, kteří obsadili první tři výherní místa. Bližší informace získají e-mailem.
Pořadí | Žák | Název třídy | Název školy | Testů |
---|---|---|---|---|
1 | Kryštof M. | 4.A | Základní škola UNESCO, Uherské Hradiště, Komenského náměstí 350, příspěvková organizace | 56 |
2 | Klára Natálie D. | 5.A | Základní škola, Liberec, Sokolovská 328, příspěvková organizace | 54 |
3 | Anna Kateřina K. | 3. B | Základní škola Vsetín, Ohrada 1876 | 27 |
4 | julie f. | 3.D. | Základní škola Strakonice, Dukelská 166 | 26 |
5 | Hana P. | 3. A | Základní škola a mateřská škola Koloděje | 25 |
6 | K K. | 5.B | Základní škola a mateřská škola Jana Železného Prostějov, Sídliště svobody 24/79 | 23 |
7 | Tereza C. | 5.C | Základní škola Valašské Klobouky | 23 |
8 | Alena Š. | 1.a | Základní škola Veltrusy, okres Mělník | 22 |
9 | Lenka K. | 2.B | Základní škola, Ostrava-Poruba, Porubská 831, příspěvková organizace | 21 |
10 | Kateřina T. | 3.A | Masarykova základní škola, Broumov, Komenského 312, okres Náchod | 21 |
11 | ami h. | 3 | Základní škola a mateřská škola Jamné nad Orlicí | 20 |
12 | Majda K. | 5. | Základní škola Eduarda Nápravníka Býšť, okres Pardubice | 20 |
13 | Ondřej P. | 2.C | Základní škola Praha 5 - Košíře, Weberova 1/1090 | 19 |
14 | Eliska R. | 3.D | Základní škola Strakonice, Dukelská 166 | 19 |
15 | anna V. | 3:D | Základní škola Strakonice, Dukelská 166 | 18 |
16 | Michael R. | 3.D | Základní škola Strakonice, Dukelská 166 | 18 |
17 | Tomáš H. | 3.D | Základní škola Strakonice, Dukelská 166 | 17 |
18 | Tomáš V. | 3.D | Základní škola Strakonice, Dukelská 166 | 17 |
19 | apolenka k. | 3.D | Základní škola Strakonice, Dukelská 166 | 17 |
20 | Linda Š. | 3.D | Základní škola Strakonice, Dukelská 166 | 16 |
21 | Saša Š. | 3.D | Základní škola Strakonice, Dukelská 166 | 15 |
22 | Marek N. | 2.B | Základní škola Davle | 14 |
23 | Kami H. | 5.A. | Základní škola T. G. Masaryka, Komárov, okres Beroun | 14 |
24 | Bastien G. | 3.B | Základní škola a mateřská škola Ostrava-Dubina, V. Košaře 6, příspěvková organizace | 14 |
25 | Monika K. | 3.D | Základní škola Strakonice, Dukelská 166 | 14 |
26 | Elen K. | 3.D | Základní škola Strakonice, Dukelská 166 | 14 |
27 | Eliška P. | 5.C | Základní škola Novoborská | 14 |
28 | Karel K. | 3.D | Základní škola Strakonice, Dukelská 166 | 14 |
29 | Gabriela J. | 3D | Základní škola Strakonice, Dukelská 166 | 13 |
30 | Jan N. | 5.A | 2. základní škola Plzeň, Schwarzova 20, příspěvková organizace | 12 |
31 | Valérie S. | 2. | Základní škola, Dolní Cerekev, okres Jihlava, příspěvková organizace | 12 |
32 | Václav V. | 2. | Základní škola, Dolní Cerekev, okres Jihlava, příspěvková organizace | 12 |
33 | Jaromír R. | 4.A | GALILEO SCHOOL - bilingvní mateřská škola a základní škola, s.r.o. | 12 |
34 | Martina H. | 2.A | Základní škola Strančice, okres Praha - východ | 11 |
35 | Tereza H. | 1.B | 31. základní škola Plzeň, E. Krásnohorské 10, příspěvková organizace | 11 |
36 | Jana T. | 4.A | Základní škola Gutha-Jarkovského Kostelec nad Orlicí | 11 |
37 | Eva P. | 3.D | Základní škola Strakonice, Dukelská 166 | 11 |
38 | Tomáš O. | 3. | Základní škola a Mateřská škola Třebotov | 11 |
39 | Tomas R. | 3:D | Základní škola Strakonice, Dukelská 166 | 11 |
40 | 1245 1. | 5.B | Základní škola Valašské Klobouky | 10 |
41 | Vendula T. | 6.B | Základní škola, Pohůrecká 16, České Budějovice | 10 |
42 | Monika M. | 7.C | Základní škola Valašské Klobouky | 10 |
43 | Jakub K. | 4.B | Základní škola Sokolov, Rokycanova 258 | 10 |
44 | Jons J. | 3.A | Základní škola a mateřská škola Barrandov, Praha 5 - Hlubočepy, Chaplinovo nám. 1/615 | 10 |
45 | Lukáš M. | 2.A. | Základní škola a mateřská škola, Albrechtice v Jizerských horách, příspěvková organizace | 10 |
46 | anička b. | 4.A | Cyrilometodějská církevní základní škola, Lerchova 65, Brno | 10 |
47 | Magdalena Š. | 4. | Základní škola a mateřská škola Líšnice, okres Praha - západ | 10 |
48 | Adam V. | 4 | Základní škola a Mateřská škola Zhoř, okres Jihlava, příspěvková organizace | 9 |
49 | Václav Z. | 1. | Základní škola, Liberec, Na Výběžku 118, příspěvková organizace | 9 |
50 | David K. | 5.A | Základní škola, Brno, Gajdošova 3 | 9 |
51 | Kateřina L. | 4.B | Základní škola a Mateřská škola Červený vrch, Praha 6, Alžírská 26 | 9 |
52 | Vítek P. | 4.A | Základní škola a Mateřská škola Kralupy nad Vltavou, Třebízského 523, okres Mělník, příspěvková organizace | 9 |
53 | Tadeáš B. | 5.A | Základní škola a Mateřská škola Karlovice | 9 |
54 | Monika K. | 3.D | Základní škola Strakonice, Dukelská 166 | 9 |
55 | Daniela D. | 5. | Základní škola a mateřská škola Prosetín | 9 |
56 | Nicolo S. | 2. třída | Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové - Malšova Lhota, Lhotecká 39 | 8 |
57 | Metodej C. | 3.D | Základní škola Strakonice, Dukelská 166 | 8 |
58 | Adam P. | 3.D | Základní škola Strakonice, Dukelská 166 | 8 |
59 | Jakub Č. | 5.A | Základní škola, Brno, Gajdošova 3 | 8 |
60 | Anežka K. | 5.B | Základní škola pod Svatou Horou, Příbram | 8 |
61 | Adéla P. | 5.C | Základní škola Novoborská | 8 |
62 | Anna V. | 5.A | Základní škola a Mateřská škola Dolní Břežany | 8 |
63 | Alexander B. | 3.Z | Základní škola nám. Curieových | 7 |
64 | Ivan T. | 3.B | Základní škola a mateřská škola, Praha 8 - Ďáblice, U Parkánu 17 | 7 |
65 | Šimon P. | 3.A | Základní škola Žižkov | 7 |
66 | Petr P. | 3. | Základní škola a Mateřská škola Kobylnice, příspěvková organizace | 7 |
67 | Václav H. | 4. | Základní škola V. Hejny, Červený Kostelec, Komenského 540, okres Náchod | 7 |
68 | Jakub M. | 5.C | Základní škola Valašské Klobouky | 7 |
69 | Vojtěch M. | 4. třída | Základní škola a Mateřská škola Želeč, okres Tábor | 7 |
70 | StAy_DanielPvP S. | 6.C | Základní škola Valašské Klobouky | 7 |
71 | Jakub M. | 4. | Základní škola Kolín II., Kmochova 943 | 7 |
72 | Tereza H. | 2. třída | Základní škola, Dolní Cerekev, okres Jihlava, příspěvková organizace | 7 |
73 | Tereza O. | 4.A | Základní škola a Mateřská škola Slavkov, okres Opava, příspěvková organizace | 7 |
74 | Tomáš G. | 7.B | Základní škola Valašské Klobouky | 7 |
75 | Ivana C. | čtvrtá třída | Základní škola a Mateřská škola Osov, okres Beroun | 7 |
76 | Amálie P. | 1.C | 31. základní škola Plzeň, E. Krásnohorské 10, příspěvková organizace | 7 |
77 | František Š. | 6.C | Základní škola Valašské Klobouky | 7 |
78 | Monika Ř. | 4.B | 1. základní škola T. G. Masaryka Milevsko, Jeřábkova 690, okres Písek | 7 |
79 | Anna F. | 4.A | Základní škola a mateřská škola Na Beránku v Praze 12 | 6 |
80 | Tomáš H. | 2. C | Fakultní základní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Mezi Školami 2322 | 6 |
81 | Kryštof P. | 3. | Církevní základní škola ORBIS-PICTUS, spol. s r.o. | 6 |
82 | Sára P. | 5.A | Základní škola Záhumení, Rožnov p. R., příspěvková organizace | 6 |
83 | Jakub červeňan Č. | 5. B | Základní škola Slavičín - Vlára, příspěvková organizace | 6 |
84 | Jakub J. | 5.A | 21. základní škola Plzeň, Slovanská alej 13, příspěvková organizace | 6 |
85 | Alice U. | 5.A. | Základní škola Mokrá, okres Brno-venkov | 6 |
86 | Popelky P. | 5.c | Základní škola a mateřská škola Jana Železného Prostějov, Sídliště svobody 24/79 | 6 |
87 | Lukáš D. | 5.A | Základní škola, Brno, Gajdošova 3 | 6 |
88 | tomas V. | 4 | Základní škola a Mateřská škola Karlovice | 6 |
89 | maratsik s. | 5.C | Základní škola Novoborská | 6 |
90 | Markéta N. | 5.C | Základní škola Novoborská | 6 |
91 | David B. | 4.A | Základní škola Novoborská | 5 |
92 | Michal F. | 5.C | Základní škola Novoborská | 5 |
93 | Agátka M. | 3.B | Základní škola Charlotty Masarykové, Praha 5 - Velká Chuchle | 5 |
94 | Ondřej B. | 3.B | Základní škola Praha 5 - Košíře, Weberova 1/1090 | 5 |
95 | Marie T. | 4. B | Jungmannova základní škola Beroun | 5 |
96 | Beáta K. | 2. třída | Základní škola Troubelice, okres Olomouc, příspěvková organizace | 5 |
97 | Ester N. | 4.A. | Základní škola Norbertov, Praha 6, Norbertov 1 | 5 |
98 | Jaroslava Š. | 4. třída ZŠ | Základní škola a Mateřská škola Vír, okres Žďár nad Sázavou | 5 |
99 | tomisek m. | 5. B | Základní škola T.G. Masaryka Poděbrady, Školní 556, okres Nymburk | 5 |
100 | kuba s. | 3 | Základní škola a Mateřská škola Janovice, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace | 5 |