Vyhlášení výsledků soutěže Čteme s Albatrosem
Červen
Gratulujeme vítězům, kteří obsadili první tři výherní místa. Bližší informace získají e-mailem.
Pořadí | Žák | Název třídy | Název školy | Testů |
---|---|---|---|---|
1 | Ondřej B. | 1V. | Gymnázium, Broumov, Hradební 218 | 22 |
2 | Filip Š. | Sekunda A | Biskupské gymnázium Brno | 18 |
3 | Kateřina Š. | Kvinta | Gymnázium Otrokovice | 18 |
4 | Kryštof K. | 2. ročník | Střední škola - Waldorfské lyceum | 18 |
5 | Vojtěch C. | 7.C | Základní škola Valašské Klobouky | 14 |
6 | Kateřina H. | 8.B | Základní škola T. G. Masaryka, Bojkovice, okres Uherské Hradiště | 14 |
7 | Eliška B. | 8.B | Fakultní základní škola s rozšířenou výukou jazyků při PedF UK, Praha 5 - Smíchov, Drtinova 1/1861 | 13 |
8 | Vojta V. | 7.A | Základní škola, Praha 9 - Satalice, K Cihelně 137 | 12 |
9 | Václav Š. | 7.C | Základní škola Valašské Klobouky | 11 |
10 | Marek V. | 7.C | Základní škola Valašské Klobouky | 11 |
11 | Adam M. | prima | Gymnázium Otrokovice | 10 |
12 | Daniel Petr N. | 6.C | Základní škola Valašské Klobouky | 10 |
13 | Daniel V. | 9 | Základní škola a Mateřská škola, Rychnov u Jablonce nad Nisou, příspěvková organizace | 9 |
14 | Katherine N. | 6.B | Základní škola, Praha 9 - Satalice, K Cihelně 137 | 9 |
15 | agáta P. | 7.a | Základní škola Sion J. A. Komenského, Hradec Králové | 9 |
16 | Tereza Š. | 7.C | Základní škola Valašské Klobouky | 9 |
17 | Klára L. | Sekunda A | Gymnázium Havlíčkův Brod | 8 |
18 | Michal B. | 6.B | Základní škola, Pohůrecká 16, České Budějovice | 8 |
19 | Daniela N. | 6.třída | Základní škola a Mateřská škola Malšice, okres Tábor | 8 |
20 | P C. | 8.B | Základní škola a mateřská škola Jana Železného Prostějov, Sídliště svobody 24/79 | 8 |
21 | Anna B. | 6.A | Základní škola Městec Králové, okres Nymburk | 8 |
22 | Natálie P. | 1.A | Gymnázium, Praha 4, Na Vítězné pláni 1160 | 8 |
23 | karel M. | 8.B | Základní škola Děčín XXXII, Míru 152, příspěvková organizace | 8 |
24 | Michaela K. | 7.A | Základní škola, Hradec Králové, Bezručova 1468 | 8 |
25 | Eliška P. | prima | Gymnázium Otrokovice | 8 |
26 | Adéla B. | 1.6 | Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice, Pivovarská 323 | 8 |
27 | Martin P. | 8.Třída | Základní škola Přimda, okres Tachov, příspěvková organizace | 8 |
28 | Josef Č. | 8.A | Základní škola a Mateřská škola Děčín IX, Na Pěšině 330, příspěvková organizace | 7 |
29 | alex m. | 6.B | Základní škola, Pohůrecká 16, České Budějovice | 7 |
30 | Eva Pojslová P. | 2.S | Gymnázium Josefa Jungmanna, Litoměřice, Svojsíkova 1, příspěvková organizace | 7 |
31 | Marie Š. | 1.6 | Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice, Pivovarská 323 | 7 |
32 | Barbora F. | 7.B | Základní škola Dr. Edvarda Beneše, Praha 9 - Čakovice, náměstí Jiřího Berana 500 | 7 |
33 | Kateřina H. | 6.B | Základní škola Sokolov, Rokycanova 258 | 7 |
34 | Honza H. | 7.A | Základní škola Pražačka, Praha 3, Nad Ohradou 25/1700 | 6 |
35 | Timotej T. | 3.A | Arcibiskupské gymnázium | 6 |
36 | Rebeka Kristýna H. | 1.0 | Lauderova mateřská škola, základní škola a gymnázium při Židovské obci v Praze | 6 |
37 | Hans W. | 9,A | Základní škola, Ostrava - Hrabová, Paskovská 46, příspěvková organizace | 6 |
38 | Jsem D. | 7.C | Základní škola Valašské Klobouky | 6 |
39 | Tomáš J. | Kvinta | Gymnázium Otrokovice | 6 |
40 | Nelly K. | 6 c | Základní škola Sokolov, Rokycanova 258 | 6 |
41 | Kateřina K. | 6.A | Základní škola Nový Jičín, Komenského 66, příspěvková organizace | 6 |
42 | Markéta M. | 8.B | Základní škola Holýšov, okres Domažlice | 6 |
43 | Kateřina P. | 9.B | Základní škola, Ostrava - Hrabová, Paskovská 46, příspěvková organizace | 6 |
44 | Isabela I. | 2.E | Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí | 6 |
45 | Ondřej Š. | 7.C | Základní škola Valašské Klobouky | 6 |
46 | Šárka Z. | 1.6 | Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice, Pivovarská 323 | 6 |
47 | tereza S. | 7.B | Základní škola kpt. Jaroše, Trutnov, Gorkého 38 | 6 |
48 | Vojtěch M. | 6.B | Základní škola, Praha 9 - Satalice, K Cihelně 137 | 6 |
49 | Veronika V. | 6.A | Základní škola a Mateřská škola, Nový Hradec Králové, Pešinova 146 | 5 |
50 | Kella Rae B. | V1.G | Gymnázium Pierra de Coubertina, Tábor, Náměstí Františka Křižíka 860 | 5 |
51 | Kristína H. | 9.A | Střední škola - Waldorfské lyceum | 5 |
52 | Matěj M. | Tercie | Gymnázium Jana Palacha, Mělník, Pod Vrchem 3421 | 5 |
53 | Ondřej Š. | 9.A | Základní škola Benátky nad Jizerou, Pražská 135 | 5 |
54 | Daniela Ď. | 9.B | Základní škola Valašské Klobouky | 5 |
55 | Viktor D. | 6.A | Základní škola Valašské Klobouky | 5 |
56 | karel k. | prima | Gymnázium, Boskovice, Palackého náměstí 1 | 4 |
57 | Helena K. | 1. A | Gymnázium Jana Nerudy, škola hlavního města Prahy, Praha 1, Hellichova 3 | 4 |
58 | Daniel M. | 2.E | Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí | 4 |
59 | Karin M. | Prima | Základní škola německo-českého porozumění a Gymnázium Thomase Manna, o.p.s. | 4 |
60 | Václav J. | 1.E | Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí | 4 |
61 | Marie O. | 4.O | Gymnázium, Český Krumlov, Chvalšinská 112 | 4 |
62 | Vojtěch M. | 9.A | Základní škola Benátky nad Jizerou, Pražská 135 | 4 |
63 | tadeáš b. | 6 třída | DOCTRINA - základní škola a mateřská škola, s.r.o. | 4 |
64 | David B. | 9. B | Základní škola Valašské Klobouky | 4 |
65 | Dominik P. | 9.A | Základní škola, Ostrava - Hrabová, Paskovská 46, příspěvková organizace | 4 |
66 | Nikol Šárka B. | I.B | Sportovní gymnázium, Kladno, Plzeňská 3103 | 4 |
67 | Jakub Š. | 6.B | Základní škola F. L. Čelakovského, Strakonice, Jezerní 1280 | 4 |
68 | Hana N. | 9. | Základní škola Troubelice, okres Olomouc, příspěvková organizace | 4 |
69 | oxana r. | 1.B | Biskupské gymnázium Bohuslava Balbína a Základní škola a mateřská škola Jana Pavla II. Hradec Králové | 4 |
70 | Katka L. | 6. | Základní škola a Mateřská škola Havlíčkova Borová | 4 |
71 | Zdeněk S. | 6.C | Základní škola Novoborská | 4 |
72 | jan bohdal b. | 6.B | Základní škola, Pohůrecká 16, České Budějovice | 4 |
73 | Alžběta Č. | prima | Gymnázium Otrokovice | 4 |
74 | Veronika V. | Prima | Gymnázium, Tišnov, Na Hrádku 20 | 4 |
75 | Jakub V. | 6 | Základní škola waldorfská, Praha 5 - Jinonice, Butovická 228/9 | 4 |
76 | Barbora Č. | 9. | Základní škola T. Stolzové Kostelec nad Labem, okres Mělník | 4 |
77 | Pavlína J. | 6.C | Základní škola Novoborská | 4 |
78 | Štěpán K. | 6. | Základní škola a Mateřská škola Havlíčkova Borová | 4 |
79 | Kateřina M. | 8 | Základní škola, Hořice, Komenského 338, okres Jičín | 4 |
80 | matyas Š. | 6.A | Základní škola Valašské Klobouky | 4 |
81 | Anastázie Z. | 8. třída | Základní škola Přimda, okres Tachov, příspěvková organizace | 4 |
82 | Lucy P. | 6.B | Základní škola Veltrusy, okres Mělník | 4 |
83 | Kateřina B. | 6.A. | Základní škola Praha - Radotín, Loučanská 1112/3 | 3 |
84 | Hana H. | 2.p | Gymnázium a Střední odborná škola, Jaroměř, Lužická 423 | 3 |
85 | Eliška S. | 7. B | Základní škola Opava, Otická 18 - příspěvková organizace | 3 |
86 | Eva N. | 8.B | Základní škola a mateřská škola Jana Železného Prostějov, Sídliště svobody 24/79 | 3 |
87 | daniel k. | 6.B | Základní škola Ústí nad Orlicí, Bratří Čapků 1332 | 3 |
88 | Anna K. | 6. | Základní škola a mateřská škola, Předměřice nad Labem, okres Hradec Králové | 3 |
89 | Lucie M. | 6.A | Základní škola Turnov, Skálova 600, okres Semily | 3 |
90 | Sebastian P. | 7 třída | Základní škola Divišov, okres Benešov | 3 |
91 | Pavel Š. | 8.B | Základní škola a mateřská škola Jana Železného Prostějov, Sídliště svobody 24/79 | 3 |
92 | Pavel P. | 6.A | Základní škola Ústí nad Labem, Palachova 400/37, příspěvková organizace | 3 |
93 | Jan Č. | 8.B | Základní škola Slavičín - Vlára, příspěvková organizace | 3 |
94 | Jana Š. | 6. A | Základní škola Valašské Klobouky | 3 |
95 | Anna K. | 9.B | Základní škola Slušovice, okres Zlín, příspěvková organizace | 3 |
96 | Tereza S. | 7.A | Základní škola Pražačka, Praha 3, Nad Ohradou 25/1700 | 3 |
97 | Michal H. | prima | Gymnázium Otrokovice | 3 |
98 | Natálie S. | 1.A. | Gymnázium Otrokovice | 3 |
99 | Robert K. | 9.A | Základní škola Benátky nad Jizerou, Pražská 135 | 3 |
100 | Matěj V. | 8. C | Základní škola Ústí nad Orlicí, Komenského 11 | 3 |