Vyhlášení výsledků soutěže Čteme s Albatrosem
Únor
Gratulujeme vítězům, kteří obsadili první tři výherní místa. Bližší informace získají e-mailem.
Pořadí | Žák | Název třídy | Název školy | Testů |
---|---|---|---|---|
1 | Dominika V. | 6. S | Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži | 28 |
2 | Jan M. | N1 | Střední odborné učiliště opravárenské, Králíky, Předměstí 427 | 28 |
3 | Veronika M. | 3.A | Gymnázium, Zábřeh, náměstí Osvobození 20 | 17 |
4 | Běla Marie S. | O8 | Gymnázium, Kladno, nám.Edvarda Beneše 1573 | 8 |
5 | Veronika O. | O8 | Gymnázium, Kladno, nám.Edvarda Beneše 1573 | 8 |
6 | Jolana P. | septima | Gymnázium Jana Palacha, Mělník, Pod Vrchem 3421 | 7 |
7 | Lucie M. | 3.A | Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Šumperk, Hlavní třída 31 | 7 |
8 | Zuzana B. | 3.ZL | Mendelova střední škola, Nový Jičín, příspěvková organizace | 6 |
9 | Iveta K. | 8.OA | Gymnázium Joachima Barranda, Beroun, Talichova 824 | 6 |
10 | Veronika K. | 3. A | Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Šumperk, Hlavní třída 31 | 6 |
11 | Iveta H. | 3. AK | Obchodní akademie, Střední odborná škola knihovnická a Vyšší odborná škola knihovnických, informačních a sociálních služeb, Brno, Kotlářská 9 | 5 |
12 | Terezie B. | 3.A | Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži | 5 |
13 | Jakub V. | 4.C | Soukromá střední škola výpočetní techniky s.r.o. | 4 |
14 | Jana K. | V6.G | Gymnázium Pierra de Coubertina, Tábor, Náměstí Františka Křižíka 860 | 4 |
15 | Ivana C. | 2.A | Obchodní akademie a Střední odborné učiliště Veselí nad Moravou | 4 |
16 | Martina V. | 4. AK | Obchodní akademie, Střední odborná škola knihovnická a Vyšší odborná škola knihovnických, informačních a sociálních služeb, Brno, Kotlářská 9 | 4 |
17 | Věra M. | IV.A | Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Klatovy, Národních mučedníků 347 | 4 |
18 | Jan D. | 8.A | Gymnázium Jana Blahoslava, Ivančice, Lány 2 | 3 |
19 | Kateřina K. | 6. P. | Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590 | 3 |
20 | Veronika L. | 4.A | Gymnázium Elišky Krásnohorské, Praha 4 - Michle, Ohradní 55 | 3 |
21 | Pavlína K. | 2.G | Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická, Nová Paka, Kumburská 740 | 3 |
22 | Ellen D. | 3.A | Střední zdravotnická škola, Opava, Dvořákovy sady 2, příspěvková organizace | 3 |
23 | Kristýna M. | 2. AK | Obchodní akademie, Střední odborná škola knihovnická a Vyšší odborná škola knihovnických, informačních a sociálních služeb, Brno, Kotlářská 9 | 3 |
24 | Petr M. | 2.AK | Obchodní akademie, Střední odborná škola knihovnická a Vyšší odborná škola knihovnických, informačních a sociálních služeb, Brno, Kotlářská 9 | 3 |
25 | Petr K. | 4. AK | Obchodní akademie, Střední odborná škola knihovnická a Vyšší odborná škola knihovnických, informačních a sociálních služeb, Brno, Kotlářská 9 | 3 |
26 | Kristina K. | Kvinta | Gymnázium, Říčany, Komenského náměstí 1/1280 | 3 |
27 | Lucie K. | 2.PO | Střední škola hotelnictví a služeb a Vyšší odborná škola, Opava, příspěvková organizace | 3 |
28 | Anna S. | 2.A | Gymnázium J. A. Komenského, Nové Strašecí, Komenského nám. 209 | 3 |
29 | Ondřej K. | kvinta | Gymnázium, Šternberk, Horní náměstí 5 | 3 |
30 | Simona S. | REM1 | Střední škola obchodu, gastronomie a designu PRAKTIK s.r.o. | 2 |
31 | Tereza B. | 3.D4 | Gymnázium, Brno, Křenová 36 | 2 |
32 | Humbert H. | V8A | Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná Hora, Jaselská 932 | 2 |
33 | Lenka K. | 5.B | Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo | 2 |
34 | Anna M. | 3.G | Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická, Nová Paka, Kumburská 740 | 2 |
35 | Petr Ž. | 1. Fi | MICHAEL - Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby, s.r.o. | 2 |
36 | Lucie A. | 3. AK | Obchodní akademie, Střední odborná škola knihovnická a Vyšší odborná škola knihovnických, informačních a sociálních služeb, Brno, Kotlářská 9 | 2 |
37 | Lucie P. | O4P. | Střední průmyslová škola textilní, Liberec, Tyršova 1, příspěvková organizace | 2 |
38 | Eva R. | 6.C | Gymnázium T. G. Masaryka, Hustopeče, Dukelské náměstí 7 | 2 |
39 | Filip V. | 3AK | Obchodní akademie, Střední odborná škola knihovnická a Vyšší odborná škola knihovnických, informačních a sociálních služeb, Brno, Kotlářská 9 | 2 |
40 | Veronika H. | 3.AK | Obchodní akademie, Střední odborná škola knihovnická a Vyšší odborná škola knihovnických, informačních a sociálních služeb, Brno, Kotlářská 9 | 2 |
41 | Barbora V. | 1. B | Střední průmyslová škola chemická akademika Heyrovského a Gymnázium, Ostrava, příspěvková organizace | 2 |
42 | Kristýna K. | 2.AK | Obchodní akademie, Střední odborná škola knihovnická a Vyšší odborná škola knihovnických, informačních a sociálních služeb, Brno, Kotlářská 9 | 2 |
43 | Matej H. | 5. G | Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Kralupy nad Vltavou, Dvořákovo náměstí 800 | 1 |
44 | Natálie B. | 2.D | Gymnázium, Praha 5, Na Zatlance 11 | 1 |
45 | Vendula F. | V.A | Gymnázium, Šternberk, Horní náměstí 5 | 1 |
46 | Alžběta L. | 8.C | Gymnázium T. G. Masaryka, Hustopeče, Dukelské náměstí 7 | 1 |
47 | Kamil K. | 1 | Hotelová škola Mariánské Lázně | 1 |
48 | Terezie S. | 1.A | Slezské gymnázium, Opava, příspěvková organizace | 1 |
49 | Terezie Z. | sexta A | Biskupské gymnázium Brno | 1 |
50 | Anna M. | 2.A | Střední škola logistiky a chemie, Olomouc, U Hradiska 29 | 1 |
51 | Tereza M. | 1.A | Gymnázium J.A.Komenského a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Uherský Brod | 1 |
52 | Michaela K. | O3T | Střední průmyslová škola textilní, Liberec, Tyršova 1, příspěvková organizace | 1 |
53 | Kateřina Š. | Oktáva B | Masarykovo gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Vsetín | 1 |
54 | Pavel O. | 2.B | Gymnázium, Benešov, Husova 470 | 1 |
55 | Radka N. | Oktáva A | Masarykovo gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Vsetín | 1 |
56 | Lenka N. | 2.B | Gymnázium F. X. Šaldy, Liberec 11, Partyzánská 530, příspěvková organizace | 1 |
57 | Martina P. | 2.A | Gymnázium, Ústí nad Orlicí, T. G. Masaryka 106 | 1 |
58 | Aneta V. | 3.AK | Obchodní akademie, Střední odborná škola knihovnická a Vyšší odborná škola knihovnických, informačních a sociálních služeb, Brno, Kotlářská 9 | 1 |
59 | Michaela K. | O4P | Střední průmyslová škola textilní, Liberec, Tyršova 1, příspěvková organizace | 1 |
60 | Veronika V. | V-3.A | Střední odborná škola veterinární, mechanizační a zahradnická a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, České Budějovice, Rudolfovská 92 | 1 |
61 | Veronika R. | PL 2 | Cyrilometodějské gymnázium a střední odborná škola pedagogická Brno | 1 |
62 | Tereza W. | septima | Gymnázium a střední odborná škola Aš | 1 |
63 | Tereza B. | Sexta B | Gymnázium, Praha 9, Chodovická 2250 | 1 |
64 | Eliška N. | 3.B | Masarykova obchodní akademie, Jičín, 17. listopadu 220 | 1 |
65 | Darina M. | 2. AK | Obchodní akademie, Střední odborná škola knihovnická a Vyšší odborná škola knihovnických, informačních a sociálních služeb, Brno, Kotlářská 9 | 1 |
66 | Kateřina C. | 2.AK | Obchodní akademie, Střední odborná škola knihovnická a Vyšší odborná škola knihovnických, informačních a sociálních služeb, Brno, Kotlářská 9 | 1 |
67 | Dominik H. | 1.Fi | MICHAEL - Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby, s.r.o. | 1 |
68 | Zuzana M. | 3.H | Střední odborná škola pedagogická, gymnázium a vyšší odborná škola Karlovy Vary | 1 |
69 | Jakub D. | 3.AK | Obchodní akademie, Střední odborná škola knihovnická a Vyšší odborná škola knihovnických, informačních a sociálních služeb, Brno, Kotlářská 9 | 1 |