Vyhlášení výsledků soutěže Čteme s Albatrosem
Březen
Gratulujeme vítězům, kteří obsadili první tři výherní místa. Bližší informace získají e-mailem.
Pořadí | Žák | Název třídy | Název školy | Testů |
---|---|---|---|---|
1 | Tomáš A. | E4K | Integrovaná střední škola technická, Benešov, Černoleská 1997 | 50 |
2 | Mariana V. | oktáva | Gymnázium, Uničov, Gymnazijní 257 | 42 |
3 | Patrik C. | Oktáva | Gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Sedlčany, Nádražní 90 | 38 |
4 | Nikola S. | 3.D | Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Hradec Králové, Komenského 234 | 38 |
5 | Lenka K. | 5.B | Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo | 10 |
6 | Michal K. | 8.A | Gymnázium, Vrchlabí, Komenského 586 | 9 |
7 | Lucie D. | G8 | Gymnázium a obchodní akademie Chodov | 8 |
8 | Petra B. | 4. C | Gymnázium Třebíč | 8 |
9 | Eliška L. | 4.A | Gymnázium Boženy Němcové, Hradec Králové, Pospíšilova tř. 324 | 7 |
10 | Kateřina B. | Septima A | Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť | 7 |
11 | Eliška K. | 5.F | Gymnázium, Chomutov, Mostecká 3000, příspěvková organizace | 6 |
12 | Veronika P. | 4.B | Gymnázium, Tišnov, Na Hrádku 20 | 6 |
13 | Anežka N. | 3.C | Gymnázium Třebíč | 6 |
14 | Dominika S. | 2.C | Gymnázium, Strakonice, Máchova 174 | 6 |
15 | Kamila V. | 4.B | Gymnázium, Tišnov, Na Hrádku 20 | 6 |
16 | Kateřina K. | 6. P. | Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590 | 5 |
17 | František M. | 4. C | Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži | 5 |
18 | Karolína M. | 3.C | Gymnázium, Šumperk, Masarykovo náměstí 8 | 5 |
19 | Kristýna V. | 4.C | Gymnázium Dr. Josefa Pekaře, Mladá Boleslav, Palackého 211 | 5 |
20 | Renata K. | 2.C | Gymnázium Třebíč | 4 |
21 | Jessica M. | P2.A | Střední odborné učiliště gastronomie | 4 |
22 | Barbora G. | 1.V | Střední škola průmyslová a umělecká, Hodonín, Brandlova 32 | 4 |
23 | Hana K. | 2. ročník | Gymnázium a Střední odborná škola Rájec-Jestřebí, o.p.s. | 3 |
24 | Marie P. | 4.A | Katolické gymnázium Třebíč | 3 |
25 | Jitka V. | Kvinta | Katolické gymnázium Třebíč | 3 |
26 | Zuzana B. | 3.ZL | Mendelova střední škola, Nový Jičín, příspěvková organizace | 3 |
27 | Michaela K. | septima | Gymnázium, Tišnov, Na Hrádku 20 | 3 |
28 | Eliška P. | 4.B | Gymnázium, Chomutov, Mostecká 3000, příspěvková organizace | 3 |
29 | Ivana C. | 2.A | Obchodní akademie a Střední odborné učiliště Veselí nad Moravou | 3 |
30 | Dominika H. | 5. E | Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí | 3 |
31 | Lucie N. | 2.B | Gymnázium Blansko | 3 |
32 | Kristina K. | 2.A | Vyšší odborná škola pedagogická a sociální, Střední odborná škola pedagogická a Gymnázium, Praha 6, Evropská 33 | 3 |
33 | Petra H. | 4.H | Vyšší odborná škola ekonomická, sociální a zdravotnická, Obchodní akademie, Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Most, příspěvková organizace | 3 |
34 | Minh Duc P. | 1.C | Gymnázium Třebíč | 3 |
35 | Andrea G. | 3.L | Střední průmyslová škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Frýdek-Místek, příspěvková organizace | 3 |
36 | Dominika N. | 4.B | Obchodní akademie, Střední odborná škola knihovnická a Vyšší odborná škola knihovnických, informačních a sociálních služeb, Brno, Kotlářská 9 | 3 |
37 | Andrea V. | 6.S | Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži | 3 |
38 | Lenka H. | 1.C. | Manažerská akademie - střední odborná škola, s.r.o. | 3 |
39 | Iveta K. | 8.OA | Gymnázium Joachima Barranda, Beroun, Talichova 824 | 3 |
40 | Veronica M. | D4b | Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola automobilní a technická, České Budějovice, Skuherského 3 | 3 |
41 | Hana L. | 3.B | Střední zdravotnická škola, Šumperk, Kladská 2 | 2 |
42 | Lucie M. | A1A | Střední odborná škola pro administrativu Evropské unie, Praha 9, Lipí 1911 | 2 |
43 | Kateřina B. | P1A | Střední odborná škola pro administrativu Evropské unie, Praha 9, Lipí 1911 | 2 |
44 | Erika H. | 3.AK | Obchodní akademie, Střední odborná škola knihovnická a Vyšší odborná škola knihovnických, informačních a sociálních služeb, Brno, Kotlářská 9 | 2 |
45 | Kateřina N. | 6. G | Gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Vimperk, Pivovarská 69 | 2 |
46 | Kateřina Z. | 5. C | Gymnázium T. G. Masaryka, Hustopeče, Dukelské náměstí 7 | 2 |
47 | Veronika O. | O8 | Gymnázium, Kladno, nám.Edvarda Beneše 1573 | 2 |
48 | nikola p. | A2 | Hotelová škola Třebíč | 2 |
49 | Roman B. | 3.C | Gymnázium Třebíč | 2 |
50 | Noemi S. | 2.B | Mendelovo gymnázium, Opava, příspěvková organizace | 2 |
51 | Klára B. | ZLY 2. | Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, České Budějovice, Husova 3 | 2 |
52 | Markéta K. | Sexta | Gymnázium, Havířov-Město, Komenského 2, příspěvková organizace | 2 |
53 | Jan Č. | 3.A | Střední průmyslová škola sdělovací techniky, Praha 1, Panská 3 | 2 |
54 | Kateřina K. | IV.B | Gymnázium, Olomouc - Hejčín, Tomkova 45 | 2 |
55 | Karolína O. | 6.AF | Slovanské gymnázium, Olomouc, tř. Jiřího z Poděbrad 13 | 2 |
56 | Vojta R. | 1.A | Gymnázium T. G. Masaryka, Litvínov, Studentská 640, příspěvková organizace | 2 |
57 | Monika S. | 2.A | Gymnázium, Trutnov, Jiráskovo náměstí 325 | 1 |
58 | Zuzana B. | M1A | Základní škola Sadská | 1 |
59 | Jana V. | 3.B | Střední zdravotnická škola, Frýdek-Místek, příspěvková organizace | 1 |
60 | Daniela L. | 8a/8 | Gymnázium Václava Hlavatého, Louny, Poděbradova 661, příspěvková organizace | 1 |
61 | Soňa F. | 5.F | Gymnázium, Brno, Vídeňská 47 | 1 |
62 | Jolana P. | septima | Gymnázium Jana Palacha, Mělník, Pod Vrchem 3421 | 1 |
63 | Barbora M. | 6. D | Gymnázium, Praha 4, Budějovická 680 | 1 |
64 | Veronika L. | 4.A | Gymnázium Elišky Krásnohorské, Praha 4 - Michle, Ohradní 55 | 1 |
65 | Magdalena S. | V.B | Gymnázium, Česká Lípa, Žitavská 2969, příspěvková organizace | 1 |
66 | Tereza S. | 2.A | Gymnázium, Krnov, příspěvková organizace | 1 |
67 | Štěpán H. | 3.A | Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim, Olbrachtova 291 | 1 |
68 | Dorota P. | sexta | Gymnázium Chotěboř | 1 |
69 | tomáš u. | 1.E | Střední škola technická a řemeslná, Nový Bydžov, Dr. M. Tyrše 112 | 1 |
70 | Nikola D. | A1A | Střední odborná škola pro administrativu Evropské unie, Praha 9, Lipí 1911 | 1 |
71 | Simona D. | 1.A. | Gymnázium, Nymburk, Komenského 779 | 1 |
72 | Kateřina J. | 3.C | Gymnázium, Šumperk, Masarykovo náměstí 8 | 1 |
73 | Dominik H. | 1.Fi | MICHAEL - Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby, s.r.o. | 1 |
74 | Vendula M. | 1.B | Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Zlín | 1 |
75 | Tereza B. | Sexta B | Gymnázium, Praha 9, Chodovická 2250 | 1 |
76 | Tereza V. | Sexta | Táborské soukromé gymnázium, s.r.o. | 1 |
77 | Kateřina V. | 4. C | Gymnázium Třebíč | 1 |
78 | Nikola K. | O4P | Střední průmyslová škola textilní, Liberec, Tyršova 1, příspěvková organizace | 1 |
79 | Daniela H. | O4P | Střední průmyslová škola textilní, Liberec, Tyršova 1, příspěvková organizace | 1 |
80 | Markéta K. | 6.E | Gymnázium J. V. Jirsíka, České Budějovice, Fráni Šrámka 23 | 1 |
81 | Gabriela V. | 2.C. | Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek, příspěvková organizace | 1 |
82 | Helena G. | 1.B | Gymnázium a Střední odborná škola, Rokycany, Mládežníků 1115 | 1 |
83 | Evženie K. | 1 O | Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Zlín | 1 |
84 | Matěj K. | 4.B | Gymnázium Třebíč | 1 |
85 | Anna R. | 7EB | Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť | 1 |
86 | Natálie D. | 8.Y | Gymnázium, Trutnov, Jiráskovo náměstí 325 | 1 |