Vyhlášení výsledků soutěže Čteme s Albatrosem
Červen
Gratulujeme vítězům, kteří obsadili první tři výherní místa. Bližší informace získají e-mailem.
Pořadí | Žák | Název třídy | Název školy | Testů |
---|---|---|---|---|
1 | František Č. | 1.A | Gymnázium, Šternberk, Horní náměstí 5 | 19 |
2 | Kryštof B. | Kvarta | Gymnázium, Šternberk, Horní náměstí 5 | 11 |
3 | Karolína K. | 2. Zl | Církevní střední zdravotnická škola s.r.o. | 8 |
4 | Klára M. | VII.A | Všeobecné a sportovní gymnázium, Bruntál, příspěvková organizace | 7 |
5 | Aneta B. | 3.C | Gymnázium, Kladno, nám.Edvarda Beneše 1573 | 6 |
6 | Adam Č. | 4.B | Gymnázium, Kladno, nám.Edvarda Beneše 1573 | 6 |
7 | Aneta R. | 5.C | Gymnázium a Střední odborná škola, Moravské Budějovice, Tyršova 365 | 6 |
8 | Tereza D. | 7.P | Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590 | 5 |
9 | Ema C. | Sexta A | Gymnázium Brno-Řečkovice | 5 |
10 | Adéla N. | 2.C | Akademické gymnázium, škola hlavního města Prahy, Praha 1, Štěpánská 22 | 5 |
11 | Barbora M. | 2.S | Střední škola, Kralovice, nám. Osvobození 32 | 5 |
12 | Magdalena S. | 3.A | Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Zlín | 5 |
13 | Štěpán K. | 3. E | Gymnázium, Praha 4, Na Vítězné pláni 1160 | 4 |
14 | Barbora U. | 4.A | Střední pedagogická škola, Boskovice, Komenského 5 | 4 |
15 | Linda P. | 1.A | Gymnázium Otrokovice | 4 |
16 | Terezie S. | 1.A | Slezské gymnázium, Opava, příspěvková organizace | 2 |
17 | Matěj H. | 5.QA | Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a zemědělsko-ekonomická Vyškov | 2 |
18 | Nikol S. | 1.A. | Gymnázium, Český Těšín, příspěvková organizace | 2 |
19 | Tereza B. | Q.B | Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a zemědělsko-ekonomická Vyškov | 2 |
20 | Hana V. | 8.A | Gymnázium, Teplice, Čs. dobrovolců 11, příspěvková organizace | 2 |
21 | Helena J. | 1.A | Gymnázium, Benešov, Husova 470 | 1 |
22 | Anna - Marie Š. | 5.C | Gymnázium Jana Nerudy, škola hlavního města Prahy, Praha 1, Hellichova 3 | 1 |
23 | Klára Z. | septima | Cyrilometodějské gymnázium a mateřská škola v Prostějově | 1 |
24 | jakub z. | 5.QA | Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a zemědělsko-ekonomická Vyškov | 1 |
25 | Kája V. | R7.A | Gymnázium Jana Keplera, Praha 6, Parléřova 2 | 1 |
26 | Viktor L. | 3.C | Gymnázium, Kladno, nám.Edvarda Beneše 1573 | 1 |
27 | Alžběta D. | sexta | Mensa gymnázium, o.p.s. | 1 |
28 | Tereza L. | QA | Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a zemědělsko-ekonomická Vyškov | 1 |
29 | Jana N. | VII.A | Všeobecné a sportovní gymnázium, Bruntál, příspěvková organizace | 1 |
30 | Tereza L. | sexta | Gymnázium Otrokovice | 1 |
31 | Natálie Š. | 5.QB | Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a zemědělsko-ekonomická Vyškov | 1 |
32 | Michaela R. | 1.C | Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Krnov, příspěvková organizace | 1 |
33 | Aneta V. | Q.B | Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a zemědělsko-ekonomická Vyškov | 1 |
34 | Anastasiya S. | 1.G | Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická, Nová Paka, Kumburská 740 | 1 |
35 | Vendula M. | GK1 | Střední průmyslová škola keramická a sklářská Karlovy Vary | 1 |
36 | Lucie V. | 5.QA | Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a zemědělsko-ekonomická Vyškov | 1 |
37 | Barbora S. | 2.B | Gymnázium Vincence Makovského se sportovními třídami Nové Město na Moravě | 1 |
38 | Claira D. | 1.A. | Gymnázium, Český Těšín, příspěvková organizace | 1 |