Vyhlášení výsledků soutěže Čteme s Albatrosem
Květen
Gratulujeme vítězům, kteří obsadili první tři výherní místa. Bližší informace získají e-mailem.
Pořadí | Název třídy | Název školy | Testů |
---|---|---|---|
1 | 4 | Základní škola Nižbor, okres Beroun | 98 |
2 | 2. | Základní škola a Mateřská škola Mořkov okres Nový Jičín, příspěvková organizace | 91 |
3 | 5.B | Základní škola, Ostrava-Poruba, I. Sekaniny 1804, příspěvková organizace | 76 |
4 | 3.B | Základní škola Novoborská | 69 |
5 | 3.C | Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek, příspěvková organizace | 43 |
6 | 1. | Základní škola a Mateřská škola Želeč, okres Tábor | 42 |
7 | 4.A | Základní škola Mladá Boleslav, Komenského nám. 91, příspěvková organizace | 37 |
8 | 3.F | Gymnázium, Praha 9, Litoměřická 726 | 34 |
9 | 5. A. | Základní škola Mladá Boleslav, Komenského nám. 91, příspěvková organizace | 33 |
10 | 5.B | Základní škola, Praha 4, Táborská 45 | 32 |
11 | 7.B | Základní škola a mateřská škola Raškovice | 31 |
12 | 6.A | Základní škola Řevnice | 31 |
13 | 5.A | I. základní škola, Říčany, Masarykovo nám. 71, okres Praha - východ | 29 |
14 | 1. třída | Základní škola a Mateřská škola Brno, Pastviny 70, příspěvková organizace | 28 |
15 | 3.A | Základní škola Bernarda Bolzana obecně prospěšná společnost | 28 |
16 | 5.C | Základní škola, Příbram VII, 28. října 1 | 25 |
17 | 2.A | Základní škola T. G. Masaryka Rokycany, příspěvková organizace | 24 |
18 | 4.A | Základní škola, Praha 10, U Roháčových kasáren 19/1381 | 23 |
19 | 5.A | Základní škola Mladá Boleslav, Komenského nám. 91, příspěvková organizace | 23 |
20 | 2. | Základní škola 5. května, Dvůr Králové nad Labem, 28. října 731 | 23 |
21 | 8,a | Základní škola Šitbořice, okres Břeclav, příspěvková organizace | 22 |
22 | 8.B | Základní škola Třebíč Týnská 8 | 21 |
23 | 5.třída | Základní škola Šitbořice, okres Břeclav, příspěvková organizace | 21 |
24 | 3.B | Základní škola, Beroun - Závodí, Komenského 249 | 21 |
25 | 7.B | Základní škola s rozšířenou výukou jazyků a s rozšířenou výukou tělesné výchovy, Praha 4, Filosofská 3 | 20 |
26 | 8.C. | Základní škola Zábřeh, Boženy Němcové 1503/15, okres Šumperk | 19 |
27 | 9.A | Základní škola a Mateřská škola Žalany | 19 |
28 | sekunda | Gymnázium a Střední odborná škola, Rokycany, Mládežníků 1115 | 19 |
29 | 3a | Základní škola Novoborská | 18 |
30 | 5.A | Základní škola Gutha-Jarkovského Kostelec nad Orlicí | 18 |
31 | 4.B | Základní škola Klatovy, Plánická ul. 194 | 18 |
32 | 9.A | Základní škola Jungmannovy sady Mělník, příspěvková organizace | 17 |
33 | 9.B | Masarykova základní škola Zruč-Senec, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace | 16 |
34 | 4 | Základní škola a mateřská škola Mostkovice, okres Prostějov | 16 |
35 | kvarta | Gymnázium Chotěboř | 16 |
36 | Kvarta A | Biskupské gymnázium Brno | 16 |
37 | 1.A | Základní škola a mateřská škola Adamov, příspěvková organizace | 15 |
38 | 4.A | Základní škola a mateřská škola Raškovice | 15 |
39 | 7.A | Základní škola Gutha-Jarkovského Kostelec nad Orlicí | 15 |
40 | 7.B | Základní škola Litovel, Jungmannova 655, okres Olomouc | 15 |
41 | 4.B | Základní škola Novoborská | 14 |
42 | 6.A | Základní škola Rudolfa Koblice, Pionýrů 1102, Kadaň | 14 |
43 | 9. třída | Základní škola Budyně nad Ohří, okres Litoměřice, příspěvková organizace | 14 |
44 | 2.A | Gymnázium Třebíč | 13 |
45 | 6.B | Základní škola Jana Amose Komenského, Karlovy Vary, Kollárova 19, příspěvková organizace | 13 |
46 | 3.B | Základní škola, Praha 10-Hostivař, Kozinova 1000 | 13 |
47 | 4 A | ZŠ Brána jazyků, Vojtěšská 13, Praha 1 | 12 |
48 | 3.B | Základní škola, Vrchlabí, nám. Míru 283 | 12 |
49 | O1 | Gymnázium, Kladno, nám.Edvarda Beneše 1573 | 12 |
50 | 4.B | Základní škola, Příbram VII, 28. října 1 | 12 |
51 | 5.A. | Základní škola Gutha-Jarkovského Kostelec nad Orlicí | 12 |
52 | 2.A | Církevní základní škola v Kroměříži | 12 |
53 | 4 | Základní škola a Mateřská škola Tábor - Měšice, Míkova 64 | 12 |
54 | 3 | Základní škola Doloplazy, okres Olomouc, příspěvková organizace | 12 |
55 | 4.a | Základní škola Jižní předměstí Rokycany, příspěvková organizace | 12 |
56 | 3.B | NOVÝ PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s. | 12 |
57 | 4. C | Základní škola a Mateřská škola, Fryčovická | 11 |
58 | 2.c | Gymnázium Jaroslava Heyrovského, Praha 5, Mezi Školami 2475 | 11 |
59 | A | Základní škola Vysoké Mýto, Knířov | 11 |
60 | 9 | Veselá škola - církevní základní škola a základní umělecká škola | 11 |
61 | 4.B | Základní škola a Mateřská škola generála Františka Fajtla DFC, Rychnovská | 11 |
62 | VII.A | Arcibiskupské gymnázium | 11 |
63 | 7. | Základní škola a Mateřská škola, Bílá Třemešná, okres Trutnov | 11 |
64 | 4.A | Základní škola Praha 5 - Košíře, Nepomucká 1/139 | 11 |
65 | 9.b | Základní škola a Mateřská škola Blažovice, okres Brno-venkov | 11 |
66 | 5. A | Základní škola, Liberec, Sokolovská 328, příspěvková organizace | 11 |
67 | 3. třída | Základní škola a Mateřská škola Želeč, okres Tábor | 11 |
68 | 9.A | 21. základní škola Plzeň, Slovanská alej 13, příspěvková organizace | 11 |
69 | 1A8 | Gymnázium Jihlava | 11 |
70 | 9 | Základní škola, Dobré, okres Rychnov nad Kněžnou | 11 |
71 | 8.A | Základní škola a Mateřská škola Žalany | 11 |
72 | 5.A. | Základní škola Sadská | 10 |
73 | VIII | Gymnázium a Obchodní akademie Bučovice | 10 |
74 | 4.D | Základní škola Ing. M. Plesingera - Božinova Neratovice | 10 |
75 | 3.třída | Základní škola Svobodná a Mateřská škola Písek, Dr. M. Horákové 1720 | 10 |
76 | V1.G | Gymnázium Pierra de Coubertina, Tábor, Náměstí Františka Křižíka 860 | 10 |
77 | 4 | Základní škola a Mateřská škola Spálov, příspěvková organizace | 10 |
78 | Sekunda | Křesťanské gymnázium, Kozinova 1000, Praha 10 | 10 |
79 | 8.A | Základní škola Praha 7, Korunovační 8 | 10 |
80 | 4.Z | Základní škola Žďár nad Sázavou, Švermova 4 | 10 |
81 | 3.c | Základní škola Prostějov, ul. Dr. Horáka 24 | 10 |
82 | 5.A | Základní škola a Mateřská škola, Potštejn, okres Rychnov nad Kněžnou | 10 |
83 | 5.A | Základní škola Dalovice okres Mladá Boleslav | 10 |
84 | 4.C | Gymnázium Jaroslava Heyrovského, Praha 5, Mezi Školami 2475 | 10 |
85 | 5. A | Základní škola T. G. Masaryka Rokycany, příspěvková organizace | 10 |
86 | 9.A | Základní škola, Praha 9 - Černý Most, Bří. Venclíků 1140 | 10 |
87 | 4.A | Základní škola Hodonín, U Červených domků 40, příspěvková organizace | 10 |
88 | 1.B | Základní škola Planá nad Lužnicí, okres Tábor | 9 |
89 | 4.A | Základní škola Dr. Edvarda Beneše, Praha 9 - Čakovice, náměstí Jiřího Berana 500 | 9 |
90 | 7. | Základní škola a Mateřská škola Chuchelná, příspěvková organizace | 9 |
91 | 1.B. | Fakultní základní škola PedF UK a Mateřská škola U Studánky Praha 7, Umělecká 8 | 9 |
92 | Kvarta A | Masarykovo gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Vsetín | 9 |
93 | Oktáva | Gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Sedlčany, Nádražní 90 | 9 |
94 | 7 | BANKOVNÍ AKADEMIE - Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola, a.s. | 9 |
95 | 5.a | Základní škola Dobřív, okres Rokycany | 9 |
96 | 3. B | Základní škola Havířov-Město 1. máje 10a okres Karviná, příspěvková organizace | 9 |
97 | 5.A | Základní škola, Brno, Holzova 1, příspěvková organizace | 9 |
98 | 4.A | Základní škola T. G. Masaryka Rokycany, příspěvková organizace | 9 |
99 | 4. | Základní škola a Mateřská škola Újezd, okres Zlín, příspěvková organizace | 9 |
100 | 6. | Základní škola a Mateřská škola, Bílá Třemešná, okres Trutnov | 9 |