Vyhlášení výsledků soutěže Čteme s Albatrosem
Červen
Gratulujeme vítězům, kteří obsadili první tři výherní místa. Bližší informace získají e-mailem.
Pořadí | Název třídy | Název školy | Testů |
---|---|---|---|
1 | 2. | Základní škola a Mateřská škola Mořkov okres Nový Jičín, příspěvková organizace | 83 |
2 | 3.B | Základní škola Novoborská | 56 |
3 | 9.B | Základní škola Čelákovice, J. A. Komenského 414, okres Praha - východ | 39 |
4 | 3.C | Základní škola a Mateřská škola Brno, Blažkova 9 | 38 |
5 | 7.C | Masarykova základní škola Polička | 36 |
6 | 3.A | Základní škola Bernarda Bolzana obecně prospěšná společnost | 35 |
7 | 3a | Základní škola Novoborská | 34 |
8 | 2.C | Základní škola Sokolov, Rokycanova 258 | 32 |
9 | 4.B | Základní škola Praha - Radotín, Loučanská 1112/3 | 30 |
10 | 4. A | Základní škola Český Brod, Tyršova 68, okres Kolín | 30 |
11 | 5. koník | Základní škola Sion J. A. Komenského, Hradec Králové | 29 |
12 | 8.C | Základní škola Krnov, Žižkova 3, okres Bruntál, příspěvková organizace | 29 |
13 | 4 | Základní škola Nižbor, okres Beroun | 27 |
14 | 4.A | Základní škola, Brno, Krásného 24 | 27 |
15 | 3.B | Základní škola Sokolov, Rokycanova 258 | 26 |
16 | 5.B | Základní škola, Ostrava-Poruba, I. Sekaniny 1804, příspěvková organizace | 25 |
17 | 3.A | 2. základní škola Plzeň, Schwarzova 20, příspěvková organizace | 25 |
18 | 7.B | Základní škola a mateřská škola Ostrava-Hrabůvka, Krestova 36A, příspěvková organizace | 25 |
19 | 3.C. | Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek, příspěvková organizace | 25 |
20 | 4 třida | Základní škola T. G. Masaryka Krmelín, příspěvková organizace | 24 |
21 | V1.G | Gymnázium Pierra de Coubertina, Tábor, Náměstí Františka Křižíka 860 | 23 |
22 | 7.A | Základní škola a mateřská škola Ostrava-Hrabůvka, Krestova 36A, příspěvková organizace | 23 |
23 | 9. | Základní škola waldorfská, Praha 5 - Jinonice, Butovická 228/9 | 22 |
24 | 2.c | Základní škola Pardubice - Polabiny, Družstevní 305 | 22 |
25 | 7,B | Fakultní základní škola profesora Otokara Chlupa Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Fingerova 2186 | 21 |
26 | 5.A | Základní škola Gutha-Jarkovského Kostelec nad Orlicí | 21 |
27 | 6.B. | Základní škola Dr. Miroslava Tyrše Děčín II, Vrchlického 630/5, příspěvková organizace | 21 |
28 | 9.C | Základní škola Třešť | 20 |
29 | Sekunda | Letohradské soukromé gymnázium o.p.s. | 20 |
30 | 4.C | Gymnázium Jaroslava Heyrovského, Praha 5, Mezi Školami 2475 | 19 |
31 | 2.B | Základní škola Sokolov, Rokycanova 258 | 19 |
32 | 4.C | Základní škola Sokolov, Rokycanova 258 | 19 |
33 | 2.A | Základní škola a mateřská škola, Praha - Nebušice | 18 |
34 | 2.A | Základní škola Staňkov, okres Domažlice, příspěvková organizace | 18 |
35 | 7.M | Základní škola Strakonice, Dukelská 166 | 18 |
36 | 2.A | Základní škola Karlovy Vary, 1. máje 1, příspěvková organizace | 18 |
37 | 1. C | Základní škola a Mateřská škola Kladno, Ukrajinská 2447 | 18 |
38 | 8.C | Základní škola, Praha 3, Jeseniova 96/2400 | 18 |
39 | 1. | Mateřská škola a Základní škola Dobrnice okres Havlíčkův Brod | 17 |
40 | sekunda | Gymnázium, Šternberk, Horní náměstí 5 | 16 |
41 | 5 | Základní škola Háj ve Slezsku, okres Opava, příspěvková organizace | 16 |
42 | 5. | Základní škola T. G. Masaryka a Mateřská škola Poříčany, okres Kolín | 15 |
43 | B | Základní škola Brno, Hroznová 1, příspěvková organizace | 15 |
44 | 8.B | Základní škola Ústí nad Labem, Anežky České 702/17, příspěvková organizace | 15 |
45 | 8.a | 2. základní škola Dobříš, Školní 1035, okres Příbram | 14 |
46 | 3. A | 2. základní škola Plzeň, Schwarzova 20, příspěvková organizace | 14 |
47 | 6.B | Základní škola Vizovice, příspěvková organizace | 14 |
48 | 6.B | Základní škola Novoborská | 14 |
49 | 4. | Základní škola a Mateřská škola Újezd, okres Zlín, příspěvková organizace | 14 |
50 | 7.A | Základní škola Ústí nad Labem, Anežky České 702/17, příspěvková organizace | 14 |
51 | 2.B | Základní škola a mateřská škola, Praha 8, U Školské zahrady 4 | 13 |
52 | 9.A | Základní škola Litoměřice, Ladova 5 | 13 |
53 | 3. A | Základní škola a Mateřská škola při lázních, Bludov | 13 |
54 | 3 | Základní škola Nový svět, Opava, příspěvková organizace | 13 |
55 | 7A | Základní škola Ostrava, Gen. Píky 13A, příspěvková organizace | 13 |
56 | 5.a | Základní škola Sion J. A. Komenského, Hradec Králové | 13 |
57 | 3.A | Církevní gymnázium Plzeň | 13 |
58 | 5.A | Základní škola Mladá Boleslav, Komenského nám. 91, příspěvková organizace | 13 |
59 | 7.A | Základní škola Krnov, Žižkova 3, okres Bruntál, příspěvková organizace | 13 |
60 | 5.C. | Základní škola Sokolov, Rokycanova 258 | 13 |
61 | 3. B | Základní škola Sokolov, Rokycanova 258 | 13 |
62 | 3.B | Základní škola T. G. Masaryka Hrušovany u Brna, okr. Brno-venkov, příspěvková organizace | 13 |
63 | 4.B | Základní škola Klatovy, Plánická ul. 194 | 13 |
64 | 5.b | Základní škola Kolín III., Lipanská 420 | 12 |
65 | 9.A | Základní škola a mateřská škola J. A. Komenského v Novém Strašecí | 12 |
66 | Prima | Tyršova základní škola a mateřská škola Plzeň, U Školy 7, příspěvková organizace | 12 |
67 | 3.B | První jazyková základní škola v Praze 4, Praha 4, Horáčkova 1100 | 12 |
68 | 9. | Základní škola Kounice, okres Nymburk | 12 |
69 | 2.B | Základní škola Praha - Radotín, Loučanská 1112/3 | 12 |
70 | 4 a | Základní škola a Mateřská škola Písečná, příspěvková organizace | 12 |
71 | 1.E | Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí | 12 |
72 | V3.A | Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Klatovy, Národních mučedníků 347 | 11 |
73 | 6.A | Cyrilometodějská církevní základní škola, Lerchova 65, Brno | 11 |
74 | 7.C | Základní škola Opava, Otická 18 - příspěvková organizace | 11 |
75 | 3a | Gymnázium, Praha 9, Litoměřická 726 | 11 |
76 | 2.A | Základní škola T. G. Masaryka Rokycany, příspěvková organizace | 11 |
77 | 7 | Základní škola T. G. Masaryka Šardice, okres Hodonín, příspěvková organizace | 11 |
78 | 5.A | Základní škola a Mateřská škola Písečná, příspěvková organizace | 11 |
79 | 5.B | Základní škola Český Brod, Žitomířská 885, okres Kolín | 10 |
80 | 8.C. | Základní škola Krnov, Žižkova 3, okres Bruntál, příspěvková organizace | 10 |
81 | 5.A | 2. základní škola Plzeň, Schwarzova 20, příspěvková organizace | 10 |
82 | 2.A | Církevní základní škola v Kroměříži | 10 |
83 | 6 | Základní škola Sion J. A. Komenského, Hradec Králové | 10 |
84 | 3.A | Základní škola a Mateřská škola při lázních, Bludov | 10 |
85 | O3.A | Gymnázium, Praha 10, Omská 1300 | 10 |
86 | Prima | Sportovní gymnázium, Plzeň, Táborská 28 | 10 |
87 | 3.B | Základní škola, Netolice, okres Prachatice | 10 |
88 | 5.A | Základní škola Frýdlant nad Ostravicí, náměstí T. G. Masaryka 1260, příspěvková organizace | 10 |
89 | 1. A | Základní škola Benátky nad Jizerou, Pražská 135 | 9 |
90 | 5.a | Základní škola Krnov, Dvořákův okruh 2, okres Bruntál, příspěvková organizace | 9 |
91 | 6.B. | Základní škola Novoborská | 9 |
92 | 7.A | Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, příspěvková organizace | 9 |
93 | 9.B | Základní škola Morkovice, příspěvková organizace | 9 |
94 | 7.A | Gymnázium Havlíčkův Brod | 9 |
95 | 4A | Základní škola Dambořice, okres Hodonín | 9 |
96 | 2 | Základní škola a Mateřská škola Zabrušany | 9 |
97 | 4.A | Základní škola Ostrava - Petřkovice | 9 |
98 | 4.A | Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická, Liberec, Jeronýmova 425/27, příspěvková organizace | 9 |
99 | 2.A | ZÁKLADNÍ ŠKOLA a MATEŘSKÁ ŠKOLA TIP TOES s.r.o., Královická 915, 250 01, Brandýs nad Labem | 9 |
100 | prima | Gymnázium, Krnov, příspěvková organizace | 9 |