Vyhlášení výsledků soutěže Čteme s Albatrosem
Leden
Gratulujeme vítězům, kteří obsadili první tři výherní místa. Bližší informace získají e-mailem.
Pořadí | Název třídy | Název školy | Testů |
---|---|---|---|
1 | 5.A | Základní škola Vyškov, Tyršova 4, příspěvková organizace | 122 |
2 | prima B | Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace | 54 |
3 | 8d | Základní škola Boskovice, okres Blansko | 44 |
4 | Zelená | Základní škola a mateřská škola Na Beránku v Praze 12 | 43 |
5 | 3.AV | Masarykovo gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Vsetín | 38 |
6 | 4.A | Základní škola Všehrdova 1, Lovosice | 37 |
7 | 9.B | Základní škola T. G. Masaryka, Komárov, okres Beroun | 34 |
8 | 5.A | Základní škola Slaný, Rabasova 821, okres Kladno | 31 |
9 | 4. B | Obchodní akademie, Střední odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Hradec Králové | 30 |
10 | 4.B | Základní škola Novoborská | 27 |
11 | 8.třída | Základní škola a mateřská škola Chornice, okres Svitavy | 26 |
12 | 6.C | Základní škola, Pohůrecká 16, České Budějovice | 26 |
13 | K.B | Gymnázium, Praha 10, Voděradská 2 | 25 |
14 | 4.A | NOVÝ PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s. | 25 |
15 | tercie | Gymnázium, Lanškroun, nám. Jana Marka Marků 113 | 24 |
16 | 4. | Základní škola a mateřská škola Ledčice, okres Mělník | 23 |
17 | 6. A | Masarykova základní škola a mateřská škola Nezamyslice | 22 |
18 | 4.třída | Základní škola Velké Poříčí, okres Náchod | 22 |
19 | 3.B | Základní škola Havířov-Město Žákovská 1/1006 okres Karviná | 21 |
20 | 5. | Základní škola Břest, okres Kroměříž | 21 |
21 | 4.B | Základní škola a Mateřská škola, Praha 6, Bílá 1 | 21 |
22 | 3.B | Masarykova základní škola, Praha 9 - Klánovice, Slavětínská 200 | 21 |
23 | 3.E | Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim, Olbrachtova 291 | 20 |
24 | 3.B | Základní škola Slovan, Kroměříž, příspěvková organizace | 20 |
25 | 7.tř | Základní škola Svobodná a Mateřská škola Písek, Dr. M. Horákové 1720 | 20 |
26 | 5. | Základní škola a mateřská škola Koloděje | 20 |
27 | 3. | Základní škola a Mateřská škola Viničné Šumice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace | 19 |
28 | 5.A | Základní škola, Ostrava-Poruba, Bulharská 1532, příspěvková organizace | 19 |
29 | 5.a | Základní škola, Praha 4, Ohradní 49 | 19 |
30 | 7.B | Základní škola Jablonné nad Orlicí | 19 |
31 | Prima | Gymnázium, Příbram, Legionářů 402 | 18 |
32 | 5 | Základní škola Křepice, okres Břeclav, příspěvková organizace | 18 |
33 | 5 | Základní škola Tlumačov, okres Zlín, příspěvková organizace | 17 |
34 | 4.třída | Základní škola a mateřská škola Puklice, příspěvková organizace | 16 |
35 | 1.P | Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži | 16 |
36 | IV.P | Gymnázium Jana Palacha, Mělník, Pod Vrchem 3421 | 16 |
37 | 8.A | Základní škola Velvary, okres Kladno | 16 |
38 | 2. třída | Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové - Malšova Lhota, Lhotecká 39 | 15 |
39 | 7.třída | Základní škola Havířov-Město Žákovská 1/1006 okres Karviná | 15 |
40 | 5.B | Základní škola Jablonné nad Orlicí | 15 |
41 | 5.A | Základní škola Uhlířské Janovice, okres Kutná Hora | 15 |
42 | 6.B | Základní škola, Pohůrecká 16, České Budějovice | 15 |
43 | 5.C | Fakultní základní škola dr. Milady Horákové a Mateřská škola Olomouc, Rožňavská 21, příspěvková organizace | 15 |
44 | 9.B | Základní škola Karviná-Nové Město Cihelní 1666 | 15 |
45 | 5.A. | Základní škola Vyškov, Tyršova 4, příspěvková organizace | 15 |
46 | 5. | Základní škola a Mateřská škola Mořkov okres Nový Jičín, příspěvková organizace | 15 |
47 | 4.B | Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace | 14 |
48 | 3.B | Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Praha 4, K Milíčovu 674 | 14 |
49 | 9 | Základní škola a Mateřská škola, Rychnov u Jablonce nad Nisou, příspěvková organizace | 14 |
50 | 4.B. | Základní škola Sezimovo Ústí, Školní náměstí 628, okres Tábor | 14 |
51 | 2.G | Gymnázium, Havířov-Město, Komenského 2, příspěvková organizace | 13 |
52 | 6.B | Cyrilometodějská církevní základní škola, Lerchova 65, Brno | 13 |
53 | 8.A. | Gymnázium, Rumburk, Komenského 10, příspěvková organizace | 13 |
54 | 2. c | Gymnázium Jaroslava Heyrovského, Praha 5, Mezi Školami 2475 | 13 |
55 | 3.B | Fakultní základní škola a Mateřská škola Olomouc, Holečkova 10, příspěvková organizace | 13 |
56 | 2.A | Základní škola Valašské Klobouky | 13 |
57 | 7.A | Základní škola T. G. Masaryka, Hodkovice nad Mohelkou, okres Liberec, příspěvková organizace | 13 |
58 | II. | Základní škola a Mateřská škola Staré Křečany, okres Děčín | 13 |
59 | 4 | Základní škola a mateřská škola Křenov, okres Svitavy | 12 |
60 | 2.C | Základní škola a mateřská škola ANGEL v Praze 12 | 12 |
61 | 3. | Základní škola a Mateřská škola Kobylnice, příspěvková organizace | 12 |
62 | VIII.B | Gymnázium, Česká Lípa, Žitavská 2969, příspěvková organizace | 12 |
63 | 8.D | Základní škola Boskovice, okres Blansko | 12 |
64 | 4.H | Základní škola Kladno, Brjanská 3078 | 12 |
65 | 5.A | Základní škola Milady Petřkové Velký Týnec | 12 |
66 | 5.C | Základní škola T. G. Masaryka Mnichovice okres Praha - východ | 11 |
67 | T3B | Gymnázium, Praha 7, Nad Štolou 1 | 11 |
68 | 7 | Základní škola profesora Josefa Brože, Vlachovo Březí, okres Prachatice | 11 |
69 | 3. třída | Základní škola Nekoř, okres Ústí nad Orlicí | 11 |
70 | Oranžová | Škola Můj Projekt – základní škola Praha, s. r. o. | 11 |
71 | 1.A | Základní škola Opava, Englišova 82 - příspěvková organizace | 11 |
72 | Tercie | Gymnázium, Strakonice, Máchova 174 | 11 |
73 | 4.A | Základní škola, Bílina, Aléská 270, okres Teplice, příspěvková organizace | 11 |
74 | 3. Žlutá | Základní škola nám. Curieových | 10 |
75 | 6. | Církevní základní škola v Kroměříži | 10 |
76 | 7.A | Základní škola Hostivice, okres Praha - západ | 10 |
77 | 4.A | Základní škola a Mateřská škola Kralupy nad Vltavou, Třebízského 523, okres Mělník, příspěvková organizace | 10 |
78 | 2. A | Základní škola, Česká Lípa, Pátova 406, příspěvková organizace | 10 |
79 | 3.B | Základní škola Ústí nad Labem, Stříbrnická 3031/4, příspěvková organizace | 10 |
80 | 9.B | Základní škola, Praha 8, Burešova 14 | 10 |
81 | 5A | Základní škola Vyškov, Tyršova 4, příspěvková organizace | 10 |
82 | 7.A | Základní škola a Mateřská škola náměstí Interbrigády, Praha 6, Antonína Čermáka 6 | 10 |
83 | 7.A | Základní škola Litomyšl, U Školek 1117, okres Svitavy | 9 |
84 | 6.c | Základní škola a mateřská škola Na Beránku v Praze 12 | 9 |
85 | 6.a | Základní škola Litoměřice, Boženy Němcové 2 | 9 |
86 | 5.tř | Základní škola Tlumačov, okres Zlín, příspěvková organizace | 9 |
87 | 7.A | Základní škola Dolní Slivno, okres Mladá Boleslav | 9 |
88 | 4. B | Základní škola a Mateřská škola generála Františka Fajtla DFC, Rychnovská | 9 |
89 | 4.D | Gymnázium, Třinec, příspěvková organizace | 9 |
90 | 2.třída | Základní škola a Mateřská škola Malšice, okres Tábor | 9 |
91 | 3.B. | Základní škola, Most, J. A. Komenského 474, příspěvková organizace | 9 |
92 | a | Základní škola Svobodná a Mateřská škola Písek, Dr. M. Horákové 1720 | 9 |
93 | 3 | Základní škola a Mateřská škola Mořkov okres Nový Jičín, příspěvková organizace | 9 |
94 | 2.A | Gymnázium Vítězslava Nováka, Jindřichův Hradec, Husova 333 | 9 |
95 | 5.třída | Základní škola a Mateřská škola Sedlec, okres Břeclav | 9 |
96 | 5.třída | Mateřská škola a Základní škola Ostopovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace | 9 |
97 | 6.B | 21. základní škola Plzeň, Slovanská alej 13, příspěvková organizace | 9 |
98 | 2.B | Základní škola, Praha 4, Táborská 45 | 8 |
99 | 7.A | Gymnázium, Praha 9, Litoměřická 726 | 8 |
100 | 5.a | Základní škola a Mateřská škola Krakovany, okres Kolín | 8 |