Vyhlášení výsledků soutěže Čteme s Albatrosem
Březen
Gratulujeme vítězům, kteří obsadili první tři výherní místa. Bližší informace získají e-mailem.
Pořadí | Název třídy | Název školy | Testů |
---|---|---|---|
1 | 4.B | Základní škola Novoborská | 106 |
2 | 2. M | Základní škola, Praha 4, Jižní IV., 10 | 71 |
3 | 2. | Základní škola a Mateřská škola Mořkov okres Nový Jičín, příspěvková organizace | 42 |
4 | 5. B | Základní škola Pardubice, Štefánikova 448 | 42 |
5 | 5.a | Základní škola Pardubice, Štefánikova 448 | 39 |
6 | 3.C | Základní škola Bohumila Hrabala, Praha 8, Zenklova 52 | 39 |
7 | 3.A | Základní škola Bohumila Hrabala, Praha 8, Zenklova 52 | 35 |
8 | 5.C | Základní škola Kladno, C. Boudy 1188 | 34 |
9 | 3.B | Základní škola a Mateřská škola Mladá Boleslav, Jilemnického 1152, příspěvková organizace | 30 |
10 | 4.A | Základní škola Zásmuky, okres Kolín | 28 |
11 | 1.a | Základní škola a Mateřská škola Mladá Boleslav, 17. listopadu 1325, příspěvková organizace | 27 |
12 | 4.B | Základní škola Pardubice, Benešovo náměstí 590 | 27 |
13 | 5.B | Základní škola Prostějov, ul. Dr. Horáka 24 | 27 |
14 | 2.B | Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 | 25 |
15 | 4.B. | Základní škola Novoborská | 25 |
16 | 4.B | Základní škola Přibyslav | 24 |
17 | B | Základní škola, Praha 9 - Černý Most, Vybíralova 964 | 24 |
18 | 3. | Základní škola a mateřská škola Sojovice okres Mladá Boleslav | 23 |
19 | III: D | Základní škola Bohumila Hrabala, Praha 8, Zenklova 52 | 21 |
20 | 8.B | Základní škola Slavičín - Vlára, příspěvková organizace | 21 |
21 | 3.D | Základní škola Bohumila Hrabala, Praha 8, Zenklova 52 | 21 |
22 | 6.C | Základní škola Valašské Klobouky | 19 |
23 | C | Základní škola, Praha 9 - Černý Most, Vybíralova 964 | 18 |
24 | 3. V | Gymnázium Jiřího z Poděbrad, Poděbrady, Studentská 166 | 18 |
25 | 3.X | Gymnázium, Trutnov, Jiráskovo náměstí 325 | 18 |
26 | 4. C | Gymnázium, Brno, Elgartova 3 | 17 |
27 | 3.A | Základní škola Pardubice, Benešovo náměstí 590 | 17 |
28 | 6.B | Gymnázium, Teplice, Čs. dobrovolců 11, příspěvková organizace | 17 |
29 | 5.A | Základní škola Gutha-Jarkovského Kostelec nad Orlicí | 17 |
30 | IV.D | Základní škola Bohumila Hrabala, Praha 8, Zenklova 52 | 16 |
31 | Prima B | Gymnázium Františka Křižíka a základní škola, s.r.o., Sokolovská 1165/54, 323 00 Plzeň | 16 |
32 | 4. | Základní škola a Mateřská škola Rovensko, okres Šumperk, příspěvková organizace | 16 |
33 | 3.A | Základní škola Nýrsko, Školní ulice příspěvková organizace | 16 |
34 | 4.B | Základní škola a mateřská škola Ostrava, Ostrčilova 1, příspěvková organizace | 15 |
35 | 3.E | Základní škola Bohumila Hrabala, Praha 8, Zenklova 52 | 15 |
36 | Sexta | Základní škola Kaplice, Fantova 446 | 15 |
37 | 5.B | Základní škola Kolín II., Kmochova 943 | 15 |
38 | Kvarta | Křesťanské gymnázium, Kozinova 1000, Praha 10 | 15 |
39 | 6.A | Základní škola, Teplice, U Nových lázní 1102 | 15 |
40 | 3 c | Základní škola Trávníky Otrokovice, příspěvková organizace | 15 |
41 | 5. | Základní škola a mateřská škola Sojovice okres Mladá Boleslav | 15 |
42 | 3. | Základní škola a Mateřská škola, Praha 10 - Štěrboholy | 14 |
43 | 4.D | Základní škola Bohumila Hrabala, Praha 8, Zenklova 52 | 14 |
44 | 5.A | Základní škola a Mateřská škola Kralupy nad Vltavou, Třebízského 523, okres Mělník, příspěvková organizace | 14 |
45 | 1. B | Základní škola Ústí nad Labem, Stříbrnická 3031/4, příspěvková organizace | 13 |
46 | 4.A | Základní škola Bohumila Hrabala, Praha 8, Zenklova 52 | 13 |
47 | 4.D | Gymnázium, Třinec, příspěvková organizace | 13 |
48 | 7.B | Základní škola Dr. Edvarda Beneše, Praha 9 - Čakovice, náměstí Jiřího Berana 500 | 13 |
49 | 5.A | Cyrilometodějská církevní základní škola, Lerchova 65, Brno | 12 |
50 | 5.B. | Základní škola Kolín II., Kmochova 943 | 12 |
51 | 5.B | Základní škola Pardubice, Štefánikova 448 | 12 |
52 | 4. C | Základní škola, Ostrava-Poruba, Porubská 831, příspěvková organizace | 12 |
53 | 4.C | Cyrilometodějská církevní základní škola, Lerchova 65, Brno | 11 |
54 | 3. | OPEN GATE - gymnázium a základní škola, s.r.o. | 11 |
55 | 3.C | Základní škola, Hradec Králové, Štefánikova 566 | 11 |
56 | 2.A | Základní škola a mateřská škola Dobrovice | 11 |
57 | 6. | Základní škola Miloše Šolleho Kouřim, okres Kolín | 11 |
58 | 2.C | Základní škola Mukařov | 11 |
59 | 4. třída | Základní škola a mateřská škola Bohuslavice, příspěvková organizace | 11 |
60 | 3.A | Základní škola Edvarda Beneše Lysice | 10 |
61 | 4. ročník | Základní škola Žichovice, okres Klatovy | 10 |
62 | 4.A | Základní škola Zlín, Kvítková 4338, příspěvková organizace | 10 |
63 | 3.A | Základní škola Prostějov, ul. Dr. Horáka 24 | 10 |
64 | 4.C | Jungmannova základní škola Beroun | 10 |
65 | 2.A | Základní škola Praha 5 - Košíře, Nepomucká 1/139 | 10 |
66 | 5.B | Základní škola, Praha 4, Ohradní 49 | 10 |
67 | 2 | Základní škola Sion J. A. Komenského, Hradec Králové | 10 |
68 | 2.F | Gymnázium, Praha 9, Litoměřická 726 | 10 |
69 | 3.c | Základní škola, Brno, Slovanské nám. 2 | 10 |
70 | 4.A | Základní škola a Mateřská škola Nechvalice, okres Příbram | 10 |
71 | 4. D | Základní škola T.G. Masaryka Poděbrady, Školní 556, okres Nymburk | 9 |
72 | 5.A | Základní škola a Mateřská škola, Praha 10 - Štěrboholy | 9 |
73 | 4.třída | Základní škola Loket, okres Sokolov | 9 |
74 | 5.A | Základní škola Žamberk, 28. října 581 | 9 |
75 | 4.A | Základní škola Kolín V., Ovčárecká 374 | 9 |
76 | 3. | Církevní základní škola ORBIS-PICTUS, spol. s r.o. | 9 |
77 | 8.A | Základní škola a mateřská škola Stod, příspěvková organizace | 9 |
78 | 3.B | Arcibiskupské gymnázium | 9 |
79 | 4.B. | Základní škola Jihlava, Kollárova 30 | 9 |
80 | 4. C | Cyrilometodějská církevní základní škola, Lerchova 65, Brno | 9 |
81 | 4. A | Základní škola Rumburk, U Nemocnice 1132/5, okres Děčín, příspěvková organizace | 9 |
82 | 3. A | Základní škola, Most, J. A. Komenského 474, příspěvková organizace | 9 |
83 | 5. | Základní škola Plzeň - Újezd, Národní 1, příspěvková organizace | 8 |
84 | 7.B. | Základní škola Benátky nad Jizerou, Pražská 135 | 8 |
85 | 1. B | Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 | 8 |
86 | V 2.B | Gymnázium Ostrov | 8 |
87 | Tercie A | Gymnázium INTEGRA BRNO, s.r.o. | 8 |
88 | 7.A | Základní škola a mateřská škola Dobrovice | 8 |
89 | 1A | Gymnázium Duhovka s.r.o. | 8 |
90 | 3 | Základní škola a Mateřská škola, Chotýšany, okres Benešov | 8 |
91 | 7.a | Základní škola Frýdlant nad Ostravicí, náměstí T. G. Masaryka 1260, příspěvková organizace | 8 |
92 | 3 . třída | Základní škola Mšeno, příspěvková organizace | 8 |
93 | 4.A | OPEN GATE - gymnázium a základní škola, s.r.o. | 8 |
94 | 3 | Základní škola a mateřská škola Sojovice okres Mladá Boleslav | 8 |
95 | 5.A | Základní škola a Mateřská škola Besednice, okres Český Krumlov | 8 |
96 | 5 | Základní škola Bohutín, okres Šumperk, příspěvková organizace | 8 |
97 | 5.A | Základní škola Vyškov, Tyršova 4, příspěvková organizace | 8 |
98 | 4.A | Základní škola a Mateřská škola Kralupy nad Vltavou, Třebízského 523, okres Mělník, příspěvková organizace | 8 |
99 | 3. třída | Základní škola Na Habru, Hořice, Jablonského 865, okres Jičín | 8 |
100 | 3.c | Základní škola, Most, J. A. Komenského 474, příspěvková organizace | 8 |