Vyhlášení výsledků soutěže Čteme s Albatrosem
Červen
Gratulujeme vítězům, kteří obsadili první tři výherní místa. Bližší informace získají e-mailem.
Pořadí | Název třídy | Název školy | Testů |
---|---|---|---|
1 | 3.D | Základní škola Strakonice, Dukelská 166 | 205 |
2 | 7.C | Základní škola Valašské Klobouky | 81 |
3 | 4.A | Základní škola UNESCO, Uherské Hradiště, Komenského náměstí 350, příspěvková organizace | 56 |
4 | 5.A | Základní škola, Liberec, Sokolovská 328, příspěvková organizace | 54 |
5 | 5.C | Základní škola Novoborská | 49 |
6 | prima | Gymnázium Otrokovice | 46 |
7 | 5.A | Základní škola, Brno, Gajdošova 3 | 42 |
8 | 6.C | Základní škola Valašské Klobouky | 33 |
9 | 3.A | Masarykova základní škola, Broumov, Komenského 312, okres Náchod | 32 |
10 | 6.B | Základní škola, Pohůrecká 16, České Budějovice | 31 |
11 | 5.C | Základní škola Valašské Klobouky | 31 |
12 | 5.B | Základní škola a mateřská škola Jana Železného Prostějov, Sídliště svobody 24/79 | 30 |
13 | 3:D | Základní škola Strakonice, Dukelská 166 | 29 |
14 | 3.D. | Základní škola Strakonice, Dukelská 166 | 29 |
15 | 3. B | Základní škola Vsetín, Ohrada 1876 | 27 |
16 | 1.6 | Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice, Pivovarská 323 | 27 |
17 | 3. A | Základní škola a mateřská škola Koloděje | 25 |
18 | 2. | Základní škola, Dolní Cerekev, okres Jihlava, příspěvková organizace | 24 |
19 | Kvinta | Gymnázium Otrokovice | 24 |
20 | 4.A | Základní škola a Mateřská škola Kralupy nad Vltavou, Třebízského 523, okres Mělník, příspěvková organizace | 23 |
21 | 1.a | Základní škola Veltrusy, okres Mělník | 22 |
22 | 1V. | Gymnázium, Broumov, Hradební 218 | 22 |
23 | 2.B | Základní škola, Ostrava-Poruba, Porubská 831, příspěvková organizace | 21 |
24 | 8.B | Základní škola a mateřská škola Jana Železného Prostějov, Sídliště svobody 24/79 | 21 |
25 | 6.B | Základní škola, Praha 9 - Satalice, K Cihelně 137 | 21 |
26 | 5.B | Základní škola Valašské Klobouky | 20 |
27 | 3 | Základní škola a mateřská škola Jamné nad Orlicí | 20 |
28 | 5. | Základní škola Eduarda Nápravníka Býšť, okres Pardubice | 20 |
29 | 2.C | Základní škola Praha 5 - Košíře, Weberova 1/1090 | 19 |
30 | 1.A | Gymnázium, Šternberk, Horní náměstí 5 | 19 |
31 | 2. | Základní škola a Mateřská škola Mořkov okres Nový Jičín, příspěvková organizace | 18 |
32 | Sekunda A | Biskupské gymnázium Brno | 18 |
33 | 2. ročník | Střední škola - Waldorfské lyceum | 18 |
34 | 9.A | Základní škola Benátky nad Jizerou, Pražská 135 | 16 |
35 | 5.A | 2. základní škola Plzeň, Schwarzova 20, příspěvková organizace | 16 |
36 | 4.A | Základní škola Gutha-Jarkovského Kostelec nad Orlicí | 16 |
37 | 4 | Základní škola a Mateřská škola Karlovice | 15 |
38 | 2.B | Základní škola Davle | 14 |
39 | 5.A. | Základní škola T. G. Masaryka, Komárov, okres Beroun | 14 |
40 | 3.B | Základní škola a mateřská škola Ostrava-Dubina, V. Košaře 6, příspěvková organizace | 14 |
41 | 5.A | Základní škola a Mateřská škola Karlovice | 14 |
42 | 4.B | Základní škola Sokolov, Rokycanova 258 | 14 |
43 | 8.B | Základní škola T. G. Masaryka, Bojkovice, okres Uherské Hradiště | 14 |
44 | 6.C | Základní škola Novoborská | 14 |
45 | 8.B | Fakultní základní škola s rozšířenou výukou jazyků při PedF UK, Praha 5 - Smíchov, Drtinova 1/1861 | 13 |
46 | 3D | Základní škola Strakonice, Dukelská 166 | 13 |
47 | 3.B | 33. základní škola Plzeň, T. Brzkové 31, příspěvková organizace | 13 |
48 | 3 třída | Základní škola Hrob, okres Teplice | 13 |
49 | 7.A | Základní škola, Praha 9 - Satalice, K Cihelně 137 | 12 |
50 | 7.A | Základní škola Pražačka, Praha 3, Nad Ohradou 25/1700 | 12 |
51 | 4.A | GALILEO SCHOOL - bilingvní mateřská škola a základní škola, s.r.o. | 12 |
52 | 6.A | Základní škola Valašské Klobouky | 12 |
53 | 2.A | Základní škola Strančice, okres Praha - východ | 11 |
54 | 1.B | 31. základní škola Plzeň, E. Krásnohorské 10, příspěvková organizace | 11 |
55 | Kvarta | Gymnázium, Šternberk, Horní náměstí 5 | 11 |
56 | 2.S | Gymnázium Josefa Jungmanna, Litoměřice, Svojsíkova 1, příspěvková organizace | 11 |
57 | 3. | Základní škola a Mateřská škola Třebotov | 11 |
58 | 4.A | Základní škola a Mateřská škola Karlovice | 11 |
59 | 1. | Mateřská škola a Základní škola Dobrnice okres Havlíčkův Brod | 10 |
60 | 3.A | Základní škola a mateřská škola Barrandov, Praha 5 - Hlubočepy, Chaplinovo nám. 1/615 | 10 |
61 | 9.B | Základní škola Benátky nad Jizerou, Pražská 135 | 10 |
62 | 2.E | Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí | 10 |
63 | 2.A. | Základní škola a mateřská škola, Albrechtice v Jizerských horách, příspěvková organizace | 10 |
64 | 4.A | Cyrilometodějská církevní základní škola, Lerchova 65, Brno | 10 |
65 | 4. | Základní škola a mateřská škola Líšnice, okres Praha - západ | 10 |
66 | 8.B | Základní škola Děčín XXXII, Míru 152, příspěvková organizace | 10 |
67 | 8.Třída | Základní škola Přimda, okres Tachov, příspěvková organizace | 10 |
68 | 6. | Základní škola a Mateřská škola Havlíčkova Borová | 10 |
69 | 7.A | Základní škola Děčín XXXII, Míru 152, příspěvková organizace | 10 |
70 | 4.A | Základní škola Novoborská | 9 |
71 | 4 | Základní škola a Mateřská škola Zhoř, okres Jihlava, příspěvková organizace | 9 |
72 | 9 | Základní škola a Mateřská škola, Rychnov u Jablonce nad Nisou, příspěvková organizace | 9 |
73 | 7.a | Základní škola Sion J. A. Komenského, Hradec Králové | 9 |
74 | 1. | Základní škola, Liberec, Na Výběžku 118, příspěvková organizace | 9 |
75 | 2. třída | Základní škola Troubelice, okres Olomouc, příspěvková organizace | 9 |
76 | 4.B | Základní škola a Mateřská škola Červený vrch, Praha 6, Alžírská 26 | 9 |
77 | 5.A | Základní škola Vyškov, Tyršova 4, příspěvková organizace | 9 |
78 | 7.B | Základní škola Dr. Edvarda Beneše, Praha 9 - Čakovice, náměstí Jiřího Berana 500 | 9 |
79 | 5. | Základní škola a mateřská škola Prosetín | 9 |
80 | 2. třída | Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové - Malšova Lhota, Lhotecká 39 | 8 |
81 | Sekunda A | Gymnázium Havlíčkův Brod | 8 |
82 | horní | Základní škola Heřmanice u Oder okres Nový Jičín, příspěvková organizace | 8 |
83 | 6.třída | Základní škola a Mateřská škola Malšice, okres Tábor | 8 |
84 | 6.A | Základní škola Městec Králové, okres Nymburk | 8 |
85 | 5.B | Základní škola pod Svatou Horou, Příbram | 8 |
86 | 1.A | Gymnázium, Praha 4, Na Vítězné pláni 1160 | 8 |
87 | 7.A | Základní škola, Hradec Králové, Bezručova 1468 | 8 |
88 | 2. Zl | Církevní střední zdravotnická škola s.r.o. | 8 |
89 | VII.A | Všeobecné a sportovní gymnázium, Bruntál, příspěvková organizace | 8 |
90 | 5.A | Základní škola a Mateřská škola Dolní Břežany | 8 |
91 | 2 | Základní škola a mateřská škola Lukavice, okres Ústí nad Orlicí | 8 |
92 | III. | Základní škola a Mateřská škola Nové Syrovice, okres Třebíč, příspěvková organizace | 8 |
93 | 4.B | Základní škola Novoborská | 8 |
94 | 3.Z | Základní škola nám. Curieových | 7 |
95 | 3.B | Základní škola a mateřská škola, Praha 8 - Ďáblice, U Parkánu 17 | 7 |
96 | 3.A | Základní škola Žižkov | 7 |
97 | 3. | Základní škola a Mateřská škola Kobylnice, příspěvková organizace | 7 |
98 | 8.A | Základní škola a Mateřská škola Děčín IX, Na Pěšině 330, příspěvková organizace | 7 |
99 | 3.C | Gymnázium, Kladno, nám.Edvarda Beneše 1573 | 7 |
100 | 4. | Základní škola V. Hejny, Červený Kostelec, Komenského 540, okres Náchod | 7 |