Pomáhej tím, že si čteš

Vánoční čtení s Kuřetem

Vánoční čtení s Kuřetem

Podpora dobrovolníků, kteří pomáhají dětem.

Cílová částka: 100 000 Kč
Vybráno: 34 300 Kč
Zařazeno: 5. 12. 2022

Pro přispění se musíš nejdříve zaregistrovat a splnit test.

Sbírka Pomozte dětem a její maskot žluté Kuře se záchranným kruhem, pomáhá dětem se zdravotním postižením, sociálním znevýhodněním nebo dětem ohroženým agresivitou. Pomáháme těmto znevýhodněným dětem, aby měli život radostnější a i přes svůj hendikep si ho užívali jako ostatní děti v České republice.

Máš chuť přispět i ty a pomoci tak s Kuřetem dětem?

A kam vybrané peníze poputují?

Jednou z činností, kterou projekt Pomozte dětem podporuje, je celoroční péče o znevýhodněné děti. Pravidelná péče a důvěra, kterou mezi sebou hendikepované děti, rodiče a pracovníci z neziskových organizací mají, je to, co rádi s Kuřetem podporujeme. Za získané peníze mohou tak děti jet na odlehčovací pobyty, chodit na rehabilitace, setkávat se pravidelně s kamarády se stejným znevýhodněním, navštěvovat zařízení, které jim pomáhají anebo se setkávat s dobrovolníky. Dobrovolníci jsou důležitými osobami v pravidelné pomoci dětem. Dobrovolníci tráví svůj čas s dětmi, které to potřebují, pomáhají jejich rodičům, aby i oni měli čas na sebe. Často vztah mezi dobrovolníkem a dětmi přeroste v přátelství. A to podporujeme s Kuřetem rádi.

Pokud se nám podaří vybrat 100 000 Kč, pomůžeme až 20 dětem v jihočeském kraji najít a mít dobrovolníka za svého kamaráda po celý rok.

Garantem pomoci je NROS.

ZPĚT NA SEZNAM CHARIT