Pomáhej tím, že si čteš

Zázraky se dějí … s Loutkami v nemocnici

Zázraky se dějí … s Loutkami v nemocnici

Divadlo pro děti v nemocnici.

Cílová částka: 115 200 Kč
Vybráno: 115 200 Kč
Zařazeno: 17. 1. 2024

Být v nemocnici není vůbec legrace. Děti se tam často nudí, je jim smutno, stýská se jim a někdy mají také strach. Třeba když je něco bolí anebo když čekají na operaci.

A proto jsou tu Loutky v nemocnici!

Snažíme se ulehčit pobyt dětí v nemocnicích. Přinášíme na pokoje spoustu loutek - malých i velkých, přinášíme pohádky a písničky, přicházíme si povídat. Jevištěm se může stát třeba nemocniční postýlka. Hrajeme s dětmi a pro děti. Malí pacienti nám napovídají, pomáhají, vymýšlejí příběhy, hrají s loutkami a často se svěří i se svým trápením.

Za 19 let ,co pacienty navštěvujeme, jsme přispěli k rozmotání mnoha zamotaných příběhů a radujeme se z každého takového setkání, při kterém jsme pomohli. Víme, že zázraky se při našich návštěvách dějí.

Loutky v nemocnici chodí za nemocnými dětmi po celý rok a realizují více než 1200 návštěv. Za získané peníze navštívíme děti v nemocnicích v Praze, Brně, Ostravě, Plzni a Budějovicích a v dalších nemocnicích v Čechách i na Moravě. Připravujeme sérii speciálních programů u příležitosti Mezinárodního dne dětí. Částka kterou bychom na naši činnost rádi získali, nám pokryje náklady na 30 celodenních návštěv.

Děkujeme!

Garantem pomoci je Loutky v nemocnici.

ZPĚT NA SEZNAM CHARIT