Pomáhej tím, že si čteš

Čteme pro Kuře 2018

Čteme pro Kuře 2018

pomoc dětem

Cílová částka: 120 000 Kč
Vybráno: 120 000 Kč
Zařazeno: 2. 11. 2018
Datum ukončení: 10. 3. 2019

Sedmý ročník čtenářského maratonu se bude konat v Městské knihovně v Praze.

Akce se uskuteční 6. 12. 2018, začínáme od 8:30 hodin.

Čtecí Maraton se spisovateli a známými osobnostmi na podporu Pomozte dětem. Těšit se můžete na známé osobnosti, kouzelnické vystoupení a odpolední program pro děti plný výtvarných dílen věnovaných knize. Na místě si bude možné za příspěvěk do kasičky pořídit knihu od vydavatelství Albatros se slevou 50%.

Účast přislíbili Tereza Causidisová - moderátorka planety Yo, kouzelník Jiří Hadaš, zpěvačka Sabina Křováková, zpěvák Peter Pecha, autoři Petr Kostka, Hana Lehečková, Lucie Hlavinková a další. Moderátorem bude Jakub Voříšek.

Podpořte Kuře v jeho snažení, vždyť přece Kuře pomáhá dětem!

Chcete vědět, kde a jak Kuře pomáhá ?

Podívejte se na příběh Jakuba, který trpí Duchennovou poruchou a kterému Kuře pomohlo získat rehabilitace, které jsou k jeho životu nezbytně nutné. Máme velkou radost! Na Jakubův příběh se můžete podívat zde: https://www.youtube.com/watch?v=RB3Mf2EZjLQ&feature=youtu.be

Pomozte dětem

Garantem pomoci a organizátorem čtecího maratonu je sbírkový projekt Pomozte dětem Nadace rozvoje občanské společnosti a České televize, Čtení pomáhá, Nakladatelství Albatros. a Městská knihovna v Praze.

ZPĚT NA SEZNAM CHARIT