Pomáhej tím, že si čteš

Děti z Klokánku

Děti z Klokánku

ozdravný pobyt

Cílová částka: 80 000 Kč
Vybráno: 80 000 Kč
Zařazeno: 8. 4. 2011
Datum ukončení: 11. 5. 2011

Dny plné slunce – radost, která pomáhá zapomenout

Veronika, Tomáš, Irenka, Toník, Kristýnka, Dominika, Martinka, Zuzanka a mnoho dalších…

Bydlíme v Klokánku, což je zařízení rodinného typu pro děti vyžadující okamžitou pomoc. Většina z nás zažila nějakou formu týrání nebo zneužívání, někdo blízký nám zemřel nebo nás opustil. Nemůžeme žít se svou maminkou ani jinými členy rodiny, někteří z nás už žádnou rodinu ani nemají. Když vidíme, jak jdou naši kamarádi po vyučování ze školy domů, je nám smutno, protože my jsme svůj domov ztratili.

Každého z nás často napadají smutné věci a chtěli bychom na hodně našich vzpomínek navždy zapomenout. Zapomínat na to zlé a smutné se nám daří většinou tak, že prožíváme radost, přátelství, okamžiky klidu a pohody. Prožívat radost a bezstarostnost se dá hlavně v létě, o prázdninách. Rádi bychom proto vyjeli se svými kamarády z Klokánku na letní ozdravný pobyt na Dolton Ranch ve Svojeticích a na farmu SOS život pro koně.

Fond ohrožených dětí Pomozte nám prosím realizovat náš letní pobyty, kde budeme prožívat okamžiky štěstí, radosti, pohody a klidu, dny plné slunce, kterých jsme zatím poznali tak málo. Pomozte nám zapomenout…

Pro děti z Klokánku již byla získána celá částka - Děkujeme.

Garantem pomoci dětem je Fond ohrožených dětí.

ZPĚT NA SEZNAM CHARIT