Pomáhej tím, že si čteš

Když film pomáhá

Když film pomáhá

vzdělávaci film pro pacienty s onkourologickým onemocněním

Cílová částka: 100 000 Kč
Vybráno: 100 000 Kč
Zařazeno: 3. 7. 2015
Datum ukončení: 9. 11. 2015

Když člověk onemocní, není to vůbec jednoduché. Dostane strach, neví co dělat, jak se s věcí vypořádat. Má pocit, že se mu zbořil celý svět. Hodně věcí se pro něj změní, je třeba se v nich vyznat a na vše se připravit. Je důležité mít informace o všem, co se dá dělat a jak věc zvládnout.

Obecně prospěšná společnost Dialog Jessenius o.p.s. vznikla v roce 2009 s cílem rozšířit informovanost široké veřejnosti o závažných onemocněních, s přáním zlepšit komunikaci mezi zdravotníky, pacienty a rodinnými příslušníky. Zatím se podařilo vytvořit čtyři filmové průvodce a dva knižní. Všechny materiály jsou pacientům k dispozici zdarma na onkologických pracovištích a v pacientských organizacích. Jsou zdarma ke stažení či zhlédnutí na našich webových stránkách.

Společně můžeme přispět ke vzniku vzdělávacího videa pro lidi, kteří onemocněli rakovinou. Pacienti se tak lehce dostanou k informacím o vyšetřovacích i léčebných metodách s radami, jak se chovat a čeho se vyvarovat, které mohou sdílet i s nejbližšími, a jsou lépe připraveni na spolupráci se zdravotníky při léčbě. Pomůžete také?

Dialog Jessenius o.p.s.

Garantem pomoci je Čtení pomáhá a Dialog Jessenius o.p.s..

ZPĚT NA SEZNAM CHARIT