Pomáhej tím, že si čteš

Kniha která mluví

Kniha která mluví

vydání audioknihy

Cílová částka: 100 000 Kč
Vybráno: 100 000 Kč
Zařazeno: 10. 7. 2018
Datum ukončení: 3. 6. 2019

Milé děti, také věříte na anděly? Ať už ano nebo ne, věřte, že jsou všude mezi námi, a že nám každý den pomáhají ve všem na co si jen vzpomeneme. Když jsme se narodili a učili se znát tento svět, byli to právě oni, které jsme kolem sebe viděli, na které jsme se usmívali a kteří byli našemu srdci, kromě maminky a tatínka, tak blízcí. Postupem času se schopnost vidět všechny tyto krásné bytosti vytrácí, ale otázky naopak přibývají. Jak jsem se ocitnul na tomto světě? Proč jsem se zrovna já narodil své mamince a tatínkovi? Jak je možné, že mám sourozence? Proč maminka s tatínkem tolik pracují? Mají mě rádi? Vědí, že já je mám rád? Těch otázek je mnoho a mnoho. Tolik, až kam sahá dětská fantazie.

Knihu Děti světla napsala autorka Lucie Biedermann Doležalová právě pro takové zvídavé děti. Je určena všem dětem bez rodílu věku. Těm menším budou skvělými průvodci rodiče a prarodiče. Pomohou dětem pochopit všechna autorčina poselství. Dílo přináší skvělou příležitost, jak otevřít téma odchodu milovaného člověka do nebe nebo příchodu nové duše na tento svět. Je určeno i starším dětem, které s ním mohou pracovat samostatně. Najdou zde důležité souvislosti fungování našich životů a jistě i odpovědi na některé své otázky. Důležitým je uvědomění si, že každý čin má svůj důsledek a je tedy nutné přijmout odpovědnost za své chování.

„Nejdříve byla jen světlem, nepolapitelnou energií, všeobjímající lástkou, ale přesto byla schopná rozhodovat o tom, kým se stane, co touží prožít a co bude vytvářet okolnosti jejího života v hmotném těle.

Každé dítě by mělo vědět, že jeho duše ještě předtím než vstoupila do maminčina těla, se o tom sama rozhodla.

Že každé díte si samo vybralo své rodiče. Jeho duše slouho sledovala maminku a tátu a zkoumala, jestli jsou to ti praví pro jeho život. Každá duše ví, proč přichází na svět a co má na světě dělat. Co má tvořit a co je opravdu důležité.“

Ne všechny děti si však mohou tuto knížku přečíst. Buď jsou na to příliš malé, sami číst neumí a maminka nebo tatínek už na anděly přestali věřit, nebo mají jiné trápení, které jim v tom brání.

Prosím, pomozte nám tedy převést tuto krásnou knížku do audiopodoby, aby se dostala opravdu každému kdo o ni bude stát. Přání autorky je dostat knížku mezi nevidomé děti a do domovů důchodců. Proč právě tam? Všimli jste si, milé děti, že se babičky a dědečkové postupem času dostávají zpět do věku dítěte? My věříme, že jim poslech této krásné knížky udělá radost a na chvíli třeba zaplní i jejich samotu.

Autorka si ke spolupráci vybrala dětský pěvecký sbor TUTTE LE NOTE který doplní mluvené slovo hudbou. Velké přání je též vyrazit s audioknihou a se zpěváčky na „turné“ a udělat radost dětem v dětských domovech a právě i v již zmiňovaných domovech důchodců.

Děkujeme

Garantem pomoci je Čtení pomáhá.

ZPĚT NA SEZNAM CHARIT