Pomáhej tím, že si čteš

Loutky v nemocnici

Loutky v nemocnici

nová představení

Cílová částka: 100 000 Kč
Vybráno: 100 000 Kč
Zařazeno: 24. 10. 2011
Datum ukončení: 9. 11. 2011

Loutky v nemocnici

To je divadlo, které se snaží ulehčit pobyt dětí v nemocnicích. Přinášíme za dětmi spoustu loutek, malých i velkých. Přinášíme pohádky a písničky, přinášíme možnost si hrát a povídat. Jevištěm se může stát třeba nemocniční postýlka. Není to jen obyčejné představení. Hrajeme s dětmi a pro děti. Nabízíme bezprostřední komunikaci a děti se zapojují do hry: napovídají, pomáhají, vymýšlejí příběhy, hrají s loutkami a často se svěří i se svým trápením. Tak to je ta naše medicína.

Loutky v nemocnici připravují nové divadelní představení, se kterými budou navštěvovat dětská oddělení v nemocnicích po celé republice.

A jak už u nás bývá zvykem, není to jen tak obyčejné představení... Jsou to dvě loutkové pohádky o kouzlení a o strachu. Jsou připravené právě tak, aby se líbily i dětem, které si o sobě myslí, že už z pohádek dávno vyrostly. Nebude chybět ani živá muzika a písničky...

Co se stane, když zlý kouzelník ztratí svou kouzelnou hůlku?
Co když přímo za vámi přijde bílá paní?

...Velké marionetové loutky se mohou zastavit i u vaší postýlky v nemocnic i... a nebo mohou pomoci třeba vašemu nemocnému kamarádovi aby se zase smál...

Za získané peníze připravíme premiéru nového představení: vyrobíme loutky, připravíme dekorace, vše pečlivě nazkoušíme aby se představení dětem opravdu líbilo. Za zbylé peníze s představením letos v zimě objedeme děti v různých nemocnicích v Čechách i na Moravě.

Loutky v nemocnici o.s.

Děkujeme!

Garantem projektu je Občanské sdružení Loutky v nemocnici.

ZPĚT NA SEZNAM CHARIT