Pomáhej tím, že si čteš

Loutky v nemocnici – v době pandemie koronaviru

Loutky v nemocnici – v době pandemie koronaviru

Návštěvy v nemocnicích na podzim a v zimě.

Cílová částka: 151 200 Kč
Vybráno: 151 200 Kč
Zařazeno: 31. 10. 2020
Datum ukončení: 9. 3. 2021

Některé děti letošní podzim bohužel tráví v nemocnici místo aby běhaly venku s kamarády anebo si hrály doma se ségrou, bráchou a rodiči.

Být upoután na nemocniční lůžko, kvůli nemoci nebo zranění netěší nikoho a nikdy. Každému se hlavou honí smutné věci, nudí se a někdy se i bojí co se to s ním zrovna děje. Letos je to ještě horší, protože kvůli pandemii koronaviru děti mají často omezené návštěvy a jsou v nemocnici sami i bez svých nejbližších.

Právě těmto dětem se snaží Loutky v nemocnici ze všech sil pomoci překonat náročné chvíle a přinést trochu radosti a zábavy za nimi na lůžko v nemocničním pokoji. A když nás v této době někde nepustí na pokoj, hrajeme alespoň za oknem anebo v parku, anebo pro děti připravujeme zábavu on-line. Děti samotné nenecháme!

Letos s Loutkami v nemocnici slavíme již 15 let hraní. Patnáct let, co jezdíme za dětmi nejen do nemocnic, stacionářů a dalších zdravotnických zařízení, ale i na ozdravné tábory. Snažíme se rozdávat smích a radost tam, kde je dobré nálady pomálu a podle reakcí dětí, rodičů i lékařů na odděleních se nám to opravdu daří! V posledním roce se nám takovýchto návštěv již podařilo realizovat téměř 700!

Díky vaší podpoře budeme moci zrealizovat dalších 30 návštěv a hospitalizovaným dětem přinést spoustu písniček, divadelních představení a drobných dárků i v době kdy kvůli karanténním opatřením zůstávají nemocnice a léčebny často uzavřené i kamarádům a širší rodině malých marodů.

Garantem pomoci je Loutky v nemocnici.

ZPĚT NA SEZNAM CHARIT