Pomáhej tím, že si čteš

Nechci zůstat doma sám!

Nechci zůstat doma sám!

Setkání vozíčkářů na Velehradě 2019

Cílová částka: 100 000 Kč
Vybráno: 100 000 Kč
Zařazeno: 10. 6. 2019
Datum ukončení: 8. 11. 2019

Být dlouho doma sám asi nikoho příliš nebaví. Určitě se těšíte na setkání s kamarády, poznáváte rádi nová místa, účastníte se zajímavých akcí, a také jezdíte na výlety nebo poutě, že ano? Kdo z nás by se na něco takového netěšil! Ne každý se ale může na takovou akci dostat sám. Zkuste si představit, že máte nějaké zdravotní postižení, pohybujete se třeba na vozíčku a potřebujete k tomu, abyste se dostali na výlet, setkání nebo pouť pomoc někoho jiného.

Maltézská pomoc pořádá letos už 19. ročník Mezinárodního setkání vozíčkářů, které se koná v rámci Dnů lidí dobré vůle na Velehradě (www.velehrad.eu). Loni se tohoto setkání účastnilo 151 lidí s různým zdravotním postižením, kterým jsme nabízeli doprovod a pomoc. Abychom mohli tuto akci ve dnech 4.-5. července 2019 opět zorganizovat, potřebujeme pomoc asi 100 dobrovolníků a samozřejmě také finanční podporu, o kterou skrze Projekt Čtení pomáhá žádáme.

Předem vám velmi děkujeme za váš příspěvek, a pokud budete mít 4. nebo 5. července čas, přijeďte se za námi podívat. Program na Velehradě je vskutku bohatý a zajímavý pro všechny!

Garantem pomoci je Maltézská pomoc.

ZPĚT NA SEZNAM CHARIT