Pomáhej tím, že si čteš

Pomáháme sportem!

Pomáháme sportem!

Sportovní akce pro vozíčkáře.

Cílová částka: 120 000 Kč
Vybráno: 120 000 Kč
Zařazeno: 12. 2. 2021
Datum ukončení: 13. 5. 2021

Již 30 let napomáháme tělesně hendikepovaným najít cestu ke sportu. Rádi bychom umožnili každému dělat sport, který ho baví, přináší mu radost a svobodu pohybu. Dneska už všichni víme, že život je mnohem radostnější a svobodnější, když je možné sportovat.

My bychom ke sportu rádi přivedli více osob s postižením, abychom jejich životy zlepšili.

Plánujeme uskutečnit několik akcí, kde si nováčci s naší organizací budou moci vyzkoušet, které sporty je budou bavit a naplňovat. Naštěstí je mnoho sportů, které jsou pro vozíčkáře možné.

Díky pomoci Čtení pomáhá bychom chtěli zorganizovat tyto kurzy: Taneční workshopy – scénického tance vozíčkářů, společenských tanců vozíčkářů. Náborové sportovní akce, kde si s námi vozíčkáři budou moci vyzkoušet speciální sportovní pomůcky – jízdu na handbiku – speciální kolo pro vozíčkáře, vodácké vybavení – speciální lodě a sedačky do nich, florbalové sportovní vozíky. Nejvýznamnější akcí bude víkendového sportovní soustředění ve sportovním centru Nymburk, kde si budou moci sportovní nováčci s námi vyzkouší všechny sporty našeho klubu: florbal na vozíku, stolní tenis, orientační závod, potápění, cyklistiku, tanec, ale seznámí se i s monoski – speciálním lyžařským vybavením pro vozíčkáře.

Jste překvapeni kolik sportů mohou vozíčkáři dělat?

Ano, mnoho sportů, ale je třeba zajistit ke všem těmto sportům osobní a sportovní asistenci a speciální sportovní pomůcky. Právě Čtení pomáhá nám může pomoci vše pro vozíčkáře na začátečnické akce tohoto roku zajistit.

Pomáhejte s námi!

ZPĚT NA SEZNAM CHARIT