Pomáhej tím, že si čteš

Pro naši bezpečnost

Pro naši bezpečnost

zlepšení podmínek života a služby vojáků speciálních sil AČR v zahraničních bojových operacích

Cílová částka: 100 000 Kč
Vybráno: 100 000 Kč
Zařazeno: 14. 2. 2018
Datum ukončení: 1. 5. 2019

Speciální síly jsou součástí Armády České republiky a mají velký význam při zajištění bezpečnosti a obrany naší země.

Svojí bohatou historií a především vynikajícími výsledky a úspěchy v soudobých vojenských operacích si speciální síly vybudovaly značné renomé a to nejen v rámci ozbrojených sil České republiky, ale i v zahraniční komunitě speciálních sil. Svými schopnostmi, dovednostmi, přístupem k plnění zadaných úkolů a vysokou profesionalitou představují také hodnotný a efektivní příspěvek České republiky do mezinárodních operací Severoatlantické aliance, případně jiných koaličních uskupení našich spojenců.

Potřeba nejmodernějšího vybavení je mimo jiné jak prevencí, tak i reakcí na používané metody a prostředky nepřítele, jemuž vojáci čelí. Moderní výstroj a výzbroj dávají vojákům v operacích výhodu, která může být klíčová pro splnění úkolů a v neposlední řadě eliminuje lidské ztráty.

Speciální síly armády České republiky působící v zahraničních operacích musí být dovybavováni nejmodernější speciální výstrojí, což nesporně přispívá ke zlepšení podmínek života a služby vojáků speciálních sil v zahraničních bojových operacích. Pomůžete nám ji i vy spolu s nadačním fondem speciálních sil zabezpečit?

ZPĚT NA SEZNAM CHARIT