Pomáhej tím, že si čteš

S motorem to jede lépe

S motorem to jede lépe

Elektromotor jako přídavný prvek tříkolového lehokola.

Cílová částka: 46 000 Kč
Vybráno: 46 000 Kč
Zařazeno: 12. 10. 2021
Datum ukončení: 31. 5. 2022

Představte si, že máte na nohách a trupu tak slabé svaly, že na normálním jízdním kole už nezvládáte jezdit. A přesto byste si tak rádi vyjeli na výlet. V takovém případě je tu pro Vás LEHOKOLO S ELEKTROMOTOREM. Jde o tříkolku, na které cyklista může šlapat v leže a díky elektromotoru zvládne vyjet bez šlapání i náročný terén, třeba v lese.

Lehokolo s elektromotorem je ideálním pomocníkem pro vozíčkáře, kteří mají sníženou pohyblivost na nohách nebo nemají pohyblivost žádnou. Je to možnost, jak opět vyzkoušet jízdu na kole přírodou, s rodinou nebo kamarády. Odpružená varianta lehokola s elektromotorem navíc umožní vozíčkářům projíždět i náročnějším terénem bez nežádoucích otřesů, které často vyvolávají obtíže. Pokud se sbírka podaří, bude toto speciální kolo s elektromotorem sloužit našim klientům, kteří jsou u nás na rehabilitačním pobytu, i těm, kteří s námi jezdí na tematické programy – cyklistické pobyty, sporty v přírodě apod.

CENTRUM PARAPLE je obecně prospěšná společnost založená Zdeňkem Svěrákem a občanským sdružením Svaz paraplegiků. Od roku 1994 pomáháme lidem na vozíku po poškození míchy a jejich rodinám zvládnout těžkou životní situaci. Paraple je oporou nejen během prvních měsíců v nové situaci, ale kdykoliv v průběhu života. Základní poskytovanou službou je pobytová sociální rehabilitace a odborné sociální poradenství.

Moc děkujeme, že nám na elektromotor přispějete.

Centrum Paraple

Garantem pomoci je Centrum Paraple, o.p.s..

ZPĚT NA SEZNAM CHARIT