Pomáhej tím, že si čteš

Solární energie zvířatům v nouzi

Solární energie zvířatům v nouzi

Pomoc pro azyl pro zvířata

Cílová částka: 100 000 Kč
Vybráno: 100 000 Kč
Zařazeno: 16. 7. 2020
Datum ukončení: 4. 11. 2020

V azylu pro zvířata nám chybí elektřina, pomůžete?

V našem azylu pro zvířata v nouzi máme celou řadu obyvatel. Třeba ovečku Karla Sheepa, vypiplanou od miminka na lahvi , prasničku Fí, kterou našli běhat opuštěnou jako selátko v Plzni na sídlišti, nebo kobylku Jesiku, která měla jít na jatka, protože už nevyhrávala závody.

Celkem u nás žije přes 200 zachráněných duší - slepiček, oveček, koní, prasátek, hus, pejsků, kočiček, králíčků, morčat i dokonce i telátko. O všechny se vzorně a s láskou staráme (o některé až moc a jsou trošku tlustí, že, prasátka?! )

Na našem pozemku ovšem nejde připojit elektřinu k síti. Elektřinu ale strašně moc potřebujeme, abychom napouštěli vodu, ohřívali mléko miminům, zapojili do ní různé nástroje a přístroje, svítili a topili, když je potřeba. Teď používáme benzínovou elektrocentrálu. To je takový hlučný a čoudící stroj, který pije litry a litry benzínu. A TO MY UŽ NECHCEME!

Přejeme si pořídit parádní a ekologické solární panely. To znamená, že budeme energii brát ze slunce, které je stále dost, a ne z ropy, která dochází. Ale to není jen tak, sice jsme na to už nějaké peníze vybrali a našetřili,ale bohužel nám to pořád nestačí.

Náš azyl se nachází na magickém místě. Kromě péče o zvířata také pěstujeme zeleninu a ovoce, sázíme stromy, postavili jsme parádní dětské hřiště, pořádáme semináře, tábory, koncerty a brzy otevřeme lesní školku.

Podporou našeho projektu tak pomůžete mnoha zvířatům,dospělým i dětem!

Každou třídu, která nám pomohla, moc rádi u nás uvítáme a připravíme parádní program, kde si budete moci pomazlit zvířata a ledacos se o jejich osudech i chovu dozvědět.

Děkujeme za každou přečtenou stránku, jménem našich přátel, zvířecích i lidských!

Zahrada Pastvina

Garantem pomoci je Čtení pomáhá.

ZPĚT NA SEZNAM CHARIT