Pomáhej tím, že si čteš

Tříkolové lehokolo pro Paraple

Tříkolové lehokolo pro Paraple

Lehokolo je ideálním pomocníkem pro vozíčkáře při rehabilitaci.

Cílová částka: 110 000 Kč
Vybráno: 110 000 Kč
Zařazeno: 18. 4. 2021
Datum ukončení: 7. 6. 2021

Představte si, že máte na nohách a trupu tak slabé svaly, že na normálním jízdním kole už nezvládáte jezdit. A přesto byste si tak rádi vyjeli na výlet. V takovém případě je tu pro Vás LEHOKOLO. Jde o tříkolku, na které cyklista může šlapat v leže.

Lehokolo je ideálním pomocníkem pro vozíčkáře, kteří mají sníženou pohyblivost na nohách. Je to možnost, jak opět vyzkoušet jízdu na kole. Sice je to dřina, ale projížďka přírodou s rodinou nebo kamarády za to stojí.  Odpružená varianta lehokola navíc umožní vozíčkářům projíždět i náročnějším terénem bez nežádoucích otřesů, které často vyvolávají obtíže. Pokud se sbírka podaří, bude tohle speciální kolo sloužit našim klientům, kteří jsou u nás na rehabilitačním pobytu, i těm, kteří s námi jezdí na cyklistické kurzy.

CENTRUM PARAPLE je obecně prospěšná společnost založená Zdeňkem Svěrákem a občanským sdružením Svaz paraplegiků. Od roku 1994 pomáháme lidem na vozíku po poškození míchy a jejich rodinám zvládnout těžkou životní situaci. Paraple je oporou nejen během prvních měsíců v nové situaci, ale kdykoliv v průběhu života. Základní poskytovanou službou je pobytová sociální rehabilitace a odborné sociální poradenství. 

Moc děkujeme, že nám na lehokolo přispějete. 

 

Centrum Paraple

Garantem pomoci je Centrum Paraple, o.p.s..

ZPĚT NA SEZNAM CHARIT