Pomáhej tím, že si čteš

Zázrak pokračuje

Zázrak pokračuje

biologická léčba

Cílová částka: 100 000 Kč
Vybráno: 100 000 Kč
Zařazeno: 19. 12. 2012
Datum ukončení: 12. 1. 2013

Linda

Linda se narodila své mamince v dubnu 2007  jako zcela zdravé dítko. Zdravotní potíže se objevily teprve před druhým rokem a zpočátku vypadaly jako reakce na očkování. Následovala četná a vleklá vyšetření, zkoumání odborných lékařů i laické pátrání samotné maminky malé Lindy. Závěr byl neúprosný - autismus s psychomotorickou retardací. Vypadalo to, že se Linda nebude schopna naučit některé základní věci potřebné pro samostatný život.

Příběh malé Lindy je jako scénář celovečerního filmu. Po necelých dvou letech v péči imunologa zvládá Linda (díky biologické léčbě) věci, které se zdály být před léčbou jen odvážným snem. Ještě není v cíli své cesty, ale čtěte a radujte se s námi: Linda začala navštěvovat od února MŠ bez asistenta! Vše zvládá jako zdravé děti, včetně samoobslužných činností. Má skvělé paní učitelky a je ve školce moc spokojená. Dokáže se s maminkou podělit o informace, co měla k obědu nebo co ve školce ten den dělali.

Linda začala také navštěvovat taneční obor ZUŠ v Litvínově, kde je rovněž moc šťastná. Dokonce začala hrát i na piano. V obou případech měla velké štěstí na paní učitelky. Již rok jezdí na koníkovi, který se jmenuje Čertík a i  tato činnost ji rozvíjí a moc těší. O skvělých pokrocích léčby Lindy nově vypovídá také hodnocení učitelek a krásné vysvědčení. Je to ohromná radost, která nás motivuje do další práce a léčby.

Na nejbližší testy a biologickou léčbu potřebuje Linda finanční dar ve výši 100 000 Kč. Pro maminku samoživitelku se dvěma malými dětmi je to suma závratná. Přesto se nevzdáváme naděje, věříme v dobrá srdce a obracíme se na Vás, malé i velké čtenáře, s prosbou o pomoc.

Dobrý skutek o.s.

Garantem pomoci pro Lindu je Dobrý skutek o.s.

ZPĚT NA SEZNAM CHARIT