Pomáhej tím, že si čteš

Novinky

Přihlaste se na Objevitelské (ne)soboty

Přihlaste se na Objevitelské (ne)soboty 
Centrum pro talentovanou mládež (CTM) přichází s projektem Objevitelských (ne)sobot. Jedná se o online lekce s lektorem, které mají maximálně hodinu a mohou se k nim každý den připojit děti od 6 do 14 let. Každý týden jsou pro děti připravená nová témata, která si mohou vyzkoušet.

27. 3. 2020

čtěte dál
Objevitelské soboty

Objevitelské soboty

Centrum pro talentovanou mládež motivuje nadané a talentované děti, podporuje jejich rozvoj a silné stránky. V rámci projektu Objevitelských sobot přinášejí pestrou nabídku témat kurzů, které děti s nadšením navštěvují jednou do měsíce. Každý si přijde na své, malí matematici, odvážné archeoložky nebo třeba nadšenci do robotů. V češtině i angličtině.

22. 2. 2018

Čtení pomáhá i na lomnické základce

Milí čtenáři, rádi bychom se s Vámi podělili o příběh lásky ke čtení a snahy ji předat co nejvíce lidem. Paní Alena Vedralová, zaměstnankyně Kulturního a informačního střediska v Lomnici nad Popelkou, pořádá každoročně v lomnické knihovně mnoho akcí na podporu čtení. Mimo jiné je autorkou a organizátorkou místní soutěže „Čtení pomáhá i na lomnické základce“, jež se letos koná již posedmé!

12. 12. 2017

čtěte dál

Pomáháme Kuřeti!

Kuřeti jsme pomáhali i letos! A výsledkem je opravdu nádherná částka. Tipnete si, kolik se povedlo načíst pro nadaci Pomozte dětem?

3. 5. 2017

čtěte dál

Knižní bazar Čtení pomáhá

Máš už nějakou knížku přečtenou tolikrát, že ji zvládneš odrecitovat i pozpátku? A není čas ji poslat dál? Přijď se mrknout na knižní bazar, kde můžeš své staré knížky vyměnit za jiné.

17. 2. 2017

čtěte dál

Betynka už pomáhá

Za pouhé dva měsíce děti získaly dost peněz na výcvik asistenční fenky. Ta byla nyní předána a nastoupila do služby u paní Ivany, aby jí pomáhala v každodenním životě a byla kamarádkou ve chvilkách, kdy člověku není do smíchu.

17. 5. 2016

čtěte dál