Vyhlášení výsledků soutěže Čteme s Albatrosem
Prosinec
Gratulujeme vítězům, kteří obsadili první tři výherní místa. Bližší informace získají e-mailem.
Pořadí | Žák | Název třídy | Název školy | Testů |
---|---|---|---|---|
1 | Viktor M. | 3.ag | Gymnázium, Brno, třída Kapitána Jaroše 14 | 44 |
2 | Michal K. | 8.A | Střední škola, Základní škola a Mateřská škola Šumperk, Hanácká 3 | 33 |
3 | Hana S. | 9.B | Základní škola a Mateřská škola Zákupy, příspěvková organizace | 22 |
4 | Hana S. | Tercie B | Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava - Poruba, příspěvková organizace | 21 |
5 | Kateřina V. | 2.A | Gymnázium, Lanškroun, nám. Jana Marka Marků 113 | 20 |
6 | Andrea D. | 7.C | Masarykova základní škola Polička | 18 |
7 | Jakub N. | S1A | Gymnázium T. G. Masaryka, Zastávka, U Školy 39 | 16 |
8 | David P. | 2.A | Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo | 15 |
9 | Natálie N. | 8 | Základní škola a mateřská škola Štíty, okres Šumperk | 14 |
10 | Kamila S. | Tercie A | Gymnázium, Český Těšín, příspěvková organizace | 13 |
11 | Matouš G. | 3.A | Gymnázium, Mladá Boleslav, Palackého 191/1 | 13 |
12 | Magdaléna Ráchel Š. | prima | Gymnázium a Střední odborná škola, Hostinné, Horská 309 | 13 |
13 | Jiří P. | 6.a | Základní škola Vyškov, Nádražní 5, příspěvková organizace | 11 |
14 | Simona M. | 2.A | Gymnázium Pierra de Coubertina, Tábor, Náměstí Františka Křižíka 860 | 11 |
15 | Michaela N. | 8.A | Základní škola a Mateřská škola Počenice - Tetětice, okres Kroměříž | 11 |
16 | Jan P. | 2.c | Gymnázium Jaroslava Heyrovského, Praha 5, Mezi Školami 2475 | 11 |
17 | Marcel H. | 7.B | Základní škola Ústí nad Labem, Anežky České 702/17, příspěvková organizace | 11 |
18 | Lukáš D. | 6.A | Základní škola Morkovice, příspěvková organizace | 11 |
19 | Sabina S. | 9.A | Základní škola Chomutov, Písečná 5144 | 10 |
20 | Veronika K. | prima | Základní škola Planá nad Lužnicí, okres Tábor | 10 |
21 | Jana V. | 9. | Masarykova základní škola Lubenec, okres Louny | 10 |
22 | Kristýna K. | 3.P | Gymnázium Jana Palacha, Mělník, Pod Vrchem 3421 | 10 |
23 | Anastasiya Y. | 7.tř | Základní škola, Brno, Řehořova 3 | 9 |
24 | Beata K. | 9A | Gymnázium s polským jazykem vyučovacím - Gimnazjum z Polskim Językiem Nauczania, Český Těšín, příspěvková organizace | 9 |
25 | Nikol F. | 7.B | Základní škola, Hradec Králové, tř. SNP 694 | 9 |
26 | Dominika K. | 9. | Základní škola a Mateřská škola Dobrá Voda u Českých Budějovic | 8 |
27 | Martin P. | 7.A | Základní škola T. G. Masaryka Rokycany, příspěvková organizace | 8 |
28 | Asma M. | 8.B | Základní škola Ústí nad Labem, Anežky České 702/17, příspěvková organizace | 7 |
29 | Hana D. | 3.A | Gymnázium, Mladá Boleslav, Palackého 191/1 | 7 |
30 | Filip T. | 1.P | Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži | 7 |
31 | Alžběta F. | II.A | Gymnázium, Šternberk, Horní náměstí 5 | 7 |
32 | Sofie H. | 6.C | Základní škola Brána jazyků | 7 |
33 | Tomáš Š. | 9.B | Základní škola, Ostrava - Hrabová, Paskovská 46, příspěvková organizace | 6 |
34 | Miloš M. | 9.A | Základní škola, Ostrava - Hrabová, Paskovská 46, příspěvková organizace | 6 |
35 | Anna S. | 2.C | Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400 | 6 |
36 | Renáta D. | 9.A | Základní škola Morkovice, příspěvková organizace | 6 |
37 | Jan P. | 6.B | Základní škola Emila Zátopka Kopřivnice, Pionýrská 791 okres Nový Jičín | 6 |
38 | Anežka N. | 8.B | Cyrilometodějská církevní základní škola, Lerchova 65, Brno | 6 |
39 | Lucka S. | 1.AV | Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55 | 6 |
40 | Mária K. | 7.C | Základní škola Opava, Otická 18 - příspěvková organizace | 6 |
41 | Michaela A. | 9. | Základní škola a mateřská škola Všechovice, příspěvková organizace | 5 |
42 | Alexandr Č. | 8.B | Základní škola a mateřská škola J. A. Komenského, Nivnice | 5 |
43 | Klára M. | Prima | Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická, Liberec, Jeronýmova 425/27, příspěvková organizace | 5 |
44 | Anna H. | 4.W | Jiráskovo gymnázium, Náchod, Řezníčkova 451 | 5 |
45 | Michaela V. | 8.A | Základní škola a mateřská škola Ostrava-Hrabůvka, Krestova 36A, příspěvková organizace | 5 |
46 | Dominik F. | 7.B | Základní škola Havířov-Šumbark Moravská 29/497 okres Karviná, příspěvková organizace | 5 |
47 | Klára K. | 6. A | Základní škola, Praha 9 - Satalice, K Cihelně 137 | 5 |
48 | Radek T. | 7.A | Základní škola T. G. Masaryka Rokycany, příspěvková organizace | 5 |
49 | Barbora K. | V1.G | Gymnázium Pierra de Coubertina, Tábor, Náměstí Františka Křižíka 860 | 5 |
50 | Miroslav B. | 8.B | Základní škola a mateřská škola J. A. Komenského, Nivnice | 5 |
51 | Martin R. | 6.B. | Masarykova základní škola, Praha 9 - Újezd nad Lesy, Polesná 1690 | 5 |
52 | Natálie H. | 9.B | Základní škola, Ostrava-Poruba, Bulharská 1532, příspěvková organizace | 5 |
53 | Zuzana Š. | 8.A | Základní škola a mateřská škola J. A. Komenského, Nivnice | 5 |
54 | Ondřej Z. | V4.A | První české gymnázium v Karlových Varech | 5 |
55 | Tereza M. | 7.A | Základní škola Moravská Nová Ves, okres Břeclav | 5 |
56 | Klára P. | III.A | Gymnázium, Šumperk, Masarykovo náměstí 8 | 5 |
57 | Petra H. | 7 | Základní škola T. G. Masaryka Šardice, okres Hodonín, příspěvková organizace | 5 |
58 | Markéta K. | 9.B | Základní škola Slavkov u Brna, Tyršova 977, okres Vyškov | 4 |
59 | Marek K. | 8.A | Základní škola a mateřská škola J. A. Komenského, Nivnice | 4 |
60 | Barbora Š. | 9.A | Základní škola Bernarda Bolzana obecně prospěšná společnost | 4 |
61 | Lea H. | Prima A | Gymnázium, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Hodonín | 4 |
62 | Natalie H. | 1.D | Střední odborné učiliště, Praha - Radotín | 4 |
63 | Hana P. | 1.A | Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace | 4 |
64 | Kristýna H. | 8.A | Základní škola, Prosiměřice, okres Znojmo, příspěvková organizace | 4 |
65 | Hana P. | 8.A | Základní škola Vrané nad Vltavou, okres Praha - západ | 4 |
66 | Lenka P. | 9 | Základní škola Kolín II., Bezručova 980 | 4 |
67 | Natálie R. | 7.B | Základní škola, Praha 9 - Černý Most, Bří. Venclíků 1140 | 4 |
68 | Aneta F. | 8.A | Základní škola Zbiroh, okres Rokycany, příspěvková organizace | 4 |
69 | Simon K. | 2.c | Gymnázium Jaroslava Heyrovského, Praha 5, Mezi Školami 2475 | 4 |
70 | kristýna p. | 9.A | Základní škola Novoborská | 4 |
71 | Karolína M. | 9 třída | Základní škola Kadaň, Na Podlesí 1480, okres Chomutov | 4 |
72 | Filip K. | 1.G | Gymnázium Třebíč | 4 |
73 | Pavel S. | sekunda | Gymnázium, Šternberk, Horní náměstí 5 | 4 |
74 | Eliška J. | 6.A | Masarykova základní škola Litoměřice, Svojsíkova 5 | 4 |
75 | Veronika K. | 8.A | Základní škola Podbořany, Husova 276, okres Louny | 3 |
76 | Jan M. | O1.B | Gymnázium Jiřího Wolkera, Prostějov, Kollárova 3 | 3 |
77 | Jana K. | 7. třída | Základní škola a Mateřská škola Zdíkov | 3 |
78 | Hana K. | 3.a | Gymnázium Jaroslava Heyrovského, Praha 5, Mezi Školami 2475 | 3 |
79 | Jara B. | 9.B | Základní škola Terezín, okres Litoměřice | 3 |
80 | ELI U. | 8.A | Základní škola a Mateřská škola Dub nad Moravou, příspěvková organizace | 3 |
81 | Navlan p. | 8 třída | Církevní základní škola a mateřská škola ve Zlíně | 3 |
82 | Markéta K. | 8.B | Základní škola Dědina, Praha 6, Žukovského 6 | 3 |
83 | Berenika R. | 6 | Základní škola, Horní Čermná, okres Ústí nad Orlicí | 3 |
84 | Hedvika O. | 8.B | Základní škola Havířov-Šumbark Gen. Svobody 16/284 okres Karviná | 3 |
85 | jara P. | 7.A | Základní škola Ústí nad Labem, Anežky České 702/17, příspěvková organizace | 3 |
86 | Eliška B. | 6.W | Waldorfská základní škola a mateřská škola Brno, Plovdivská 8, příspěvková organizace | 3 |
87 | Mikuláš K. | 6.A | 28. základní škola Plzeň, Rodinná 39, příspěvková organizace | 3 |
88 | Petra B. | 8.B | Základní škola a mateřská škola J. A. Komenského, Nivnice | 3 |
89 | Svatava H. | Prima B | Gymnázium Kroměříž | 3 |
90 | Kateřina R. | 8 | Základní škola a Mateřská škola Břeclav, Kpt. Nálepky 7 | 3 |
91 | Magdalena R. | 6 | Základní škola Divišov, okres Benešov | 3 |
92 | Anežka L. | 1.0 prima | Gymnázium, Kadaň, 5. května 620, příspěvková organizace | 3 |
93 | Tereza T. | 8. | Základní škola Ronov nad Doubravou, okres Chrudim | 3 |
94 | Jan B. | 7.A | Základní škola a Mateřská škola Kladno, Zd. Petříka 1756 | 3 |
95 | Zlata P. | 9. | Základní škola a Mateřská škola Žirovnice | 3 |
96 | Eduard F. | Prima | Masarykovo gymnázium, Příbor, příspěvková organizace | 3 |
97 | Veronika N. | 9.A | Základní škola, Chrast, okres Chrudim | 3 |
98 | Anna K. | 9.B | Základní škola Jílové u Prahy, Komenského 365, okres Praha - západ | 3 |
99 | Adorika K. | 7.B | Základní škola, Praha 9 - Černý Most, Bří. Venclíků 1140 | 3 |
100 | Jakub V. | 8.B | Základní škola a mateřská škola J. A. Komenského, Nivnice | 3 |