Pomáhej tím, že si čteš

Vyhlášení výsledků soutěže Čteme s Albatrosem

Květen

Gratulujeme vítězům, kteří obsadili první tři výherní místa. Bližší informace získají e-mailem.

Pořadí Žák Název třídy Název školy Testů
1 Eliška Z. 6 Základní škola a mateřská škola J. Schrotha, Lipová - lázně 40
2 Adéla H. 9.B Základní škola Vizovice, příspěvková organizace 33
3 Helena K. 1. A Gymnázium Jana Nerudy, škola hlavního města Prahy, Praha 1, Hellichova 3 31
4 Emma V. 6. A Základní škola Praha - Radotín, Loučanská 1112/3 17
5 Anonym A. prima Mensa gymnázium, o.p.s. 14
6 Tomáš M. 5.A. Základní škola, Praha 10, Křimická 314 14
7 Aleš C. 1.A prima Gymnázium Jana Blahoslava, Ivančice, Lány 2 13
8 Taťána L. 1.C Základní škola Vendryně 236, okres Frýdek-Místek 11
9 Kateřina B. 2.S - sekunda Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži 10
10 Michaela Š. 9. Základní škola Kounice, okres Nymburk 10
11 Lenka R. 2.B8 Slovanské gymnázium, Olomouc, tř. Jiřího z Poděbrad 13 9
12 Karolína K. 3.B Gymnázium, Mladá Boleslav, Palackého 191/1 9
13 Mariana N. 1. B Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 8
14 Michal P. 8.B Základní škola Ostrava-Zábřeh, Jugoslávská 23, příspěvková organizace 7
15 Ondřej F. 7.A Základní škola a Mateřská škola náměstí Interbrigády, Praha 6, Antonína Čermáka 6 7
16 Michal a. 7.C Základní škola s rozšířeným vyučováním cizích jazyků, Teplice, Metelkovo nám. 968 7
17 Kristýna K. 7.A Základní škola Ústí nad Labem, Anežky České 702/17, příspěvková organizace 7
18 Přemysl B. 9 Základní škola a Mateřská škola, Rychnov u Jablonce nad Nisou, příspěvková organizace 6
19 Vivien T. 7.A Základní škola Sadská 6
20 Michaela F. Kvarta B Biskupské gymnázium Bohuslava Balbína a Základní škola a mateřská škola Jana Pavla II. Hradec Králové 5
21 Timotej T. 3.A Arcibiskupské gymnázium 5
22 Vojtěch S. 6.C Základní škola Polná, okres Jihlava 5
23 Anna C. 7.A Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Praha 4, K Milíčovu 674 5
24 Ferdinand B. 6.A Základní škola a Mateřská škola Václavovice, příspěvková organizace 5
25 Kateřina P. 7.A Základní škola a Mateřská škola náměstí Interbrigády, Praha 6, Antonína Čermáka 6 5
26 Dominika N. 3.F Gymnázium Karla Sladkovského, Praha 3, Sladkovského náměstí 8 5
27 Markéta Š. 9.A Základní škola a mateřská škola Dobrovice 5
28 Aleš P. 9.A Základní škola Třebíč, ul. Kpt. Jaroše 836 5
29 Tereza Anna D. 7.B Základní škola Pražačka, Praha 3, Nad Ohradou 25/1700 5
30 Inka F. R 1.A Gymnázium Jana Keplera, Praha 6, Parléřova 2 5
31 Martina K. 9.A Základní škola Olomouc, Stupkova 16, příspěvková organizace 5
32 Petr K. 6.A Základní škola Kostelec nad Černými lesy 4
33 Jiří H. 6.A Základní škola Gutha-Jarkovského Kostelec nad Orlicí 4
34 Kamila Z. 6.B Základní škola Václava Havla v Kralupech nad Vltavou 4
35 Bohumil N. 6.C Základní škola Třešť 4
36 Valerio C. 7.B. Základní škola Brána jazyků 4
37 Daniel B. 7.C Základní škola Dr. Edvarda Beneše, Praha 9 - Čakovice, náměstí Jiřího Berana 500 4
38 Jan K. 6 tř Základní škola a Mateřská škola Červené Pečky, okres Kolín 4
39 Loenie L. 7.A Gymnázium a Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo 4
40 Tereza B. 7.A Základní škola Kadaň, ul. Školní 1479, okr. Chomutov 4
41 Anežka T. 6.B Základní škola Sokolov, Rokycanova 258 4
42 Jakub K. Zelená Základní škola a mateřská škola Na Beránku v Praze 12 4
43 Michaela T. 9.A Základní škola Třebíč, ul. Kpt. Jaroše 836 4
44 Martin V. 7 Základní škola Divišov, okres Benešov 4
45 Aneta V. 8.B Základní škola Ostrava-Zábřeh, Jugoslávská 23, příspěvková organizace 4
46 Veronika M. 1.ag. Gymnázium, Brno, třída Kapitána Jaroše 14 4
47 Radek Š. 9.B Základní škola Litovel, Jungmannova 655, okres Olomouc 3
48 Kateřina D. 2.B Gymnázium, Ústí nad Orlicí, T. G. Masaryka 106 3
49 Šimon S. 6.A Základní škola pod Svatou Horou, Příbram 3
50 Michaela K. 9.třída Základní škola a Mateřská škola, Deblín, okres Brno-venkov, příspěvková organizace 3
51 Roman K. 7.A Základní škola Litovel, Jungmannova 655, okres Olomouc 3
52 Adriana D. 7.A 28. základní škola Plzeň, Rodinná 39, příspěvková organizace 3
53 Pavlína Š. 9.B Základní škola Litovel, Jungmannova 655, okres Olomouc 3
54 Karolína T. 7.A Základní škola a Mateřská škola Vlčnov, příspěvková organizace 3
55 David P. 8. A Základní škola Sokolov, Rokycanova 258 3
56 Vincent Z. 6. B Základní škola Václava Havla v Kralupech nad Vltavou 3
57 julie r. 7. A Základní škola Hostivice, okres Praha - západ 3
58 Kateřina H. Prima / 1.A Gymnázium a Střední odborná škola, Plasy 3
59 Filip S. 1. B Gymnázium, Brno, třída Kapitána Jaroše 14 3
60 Veronika I. 9.A Gymnázium Uherské Hradiště 3
61 Veronika K. 6.B Základní škola Újezd u Brna, okres Brno-venkov, příspěvková organizace 3
62 anna s. 6.A Základní škola Nový Jičín, Komenského 66, příspěvková organizace 3
63 Dominika N. 7.A Základní škola Sadská 3
64 Mona O. 4.E Gymnázium Karla Sladkovského, Praha 3, Sladkovského náměstí 8 3
65 Adéla B. 8. Základní škola a mateřská škola, Kněžmost, okres Mladá Boleslav 3
66 Patrik D. 8.B Základní škola Ostrava-Zábřeh, Jugoslávská 23, příspěvková organizace 3
67 Barbora Š. 8.A Základní škola, Praha 4, Školní 700 3
68 Dagmar S. 9.třída Základní škola Kounice, okres Nymburk 3
69 Tess G. 7. třída Základní škola, Topolná, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace 3
70 Já /. 6.B Základní škola Valašské Klobouky 3
71 Daniela H. 9.B Základní škola T. G. Masaryka, Komárov, okres Beroun 3
72 Vít H. 3.P Gymnázium Jana Palacha, Mělník, Pod Vrchem 3421 3
73 Tereza B. 6.B Základní škola Václava Havla v Kralupech nad Vltavou 2
74 Lenka V. 4.A Gymnázium INTEGRA BRNO, s.r.o. 2
75 Sabina G. 2.B Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava - Poruba, příspěvková organizace 2
76 Kateřina H. 6.A Základní škola, Praha 13, Janského 2189 2
77 Lucie M. Kvarta A Gymnázium, Česká Lípa, Žitavská 2969, příspěvková organizace 2
78 Paul L. VIII.B Základní škola Ústí nad Labem, Anežky České 702/17, příspěvková organizace 2
79 Michaela O. 9.B Základní škola Klatovy, Tolstého 765 2
80 Markéta M. 8.B Základní škola Holýšov, okres Domažlice 2
81 Milan M. 1.P Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola Ledeč nad Sázavou 2
82 Apolena Š. V1.A - prima Gymnázium Děčín, příspěvková organizace 2
83 Ondřej J. 8.A Základní škola, Ostrava-Poruba, Ukrajinská 1533, příspěvková organizace 2
84 David P. 9. A Základní škola Václava Havla v Kralupech nad Vltavou 2
85 Ondřej K. 8.B. Základní škola Ústí nad Labem, Anežky České 702/17, příspěvková organizace 2
86 Oliver M. 9.A Základní škola Klatovy, Tolstého 765 2
87 Martin P. 6.B Základní škola Újezd u Brna, okres Brno-venkov, příspěvková organizace 2
88 Adéla H. 6.B Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Praha 4, K Milíčovu 674 2
89 Ondřej H. 2.A Gymnázium, Česká Třebová, Tyršovo náměstí 970 2
90 Matěj S. 8:B Základní škola Ostrava-Zábřeh, Jugoslávská 23, příspěvková organizace 2
91 Naty B. G1 Cyrilometodějské gymnázium a střední odborná škola pedagogická Brno 2
92 Tereza D. 7.A Základní škola Ústí nad Labem, Stříbrnická 3031/4, příspěvková organizace 2
93 Diana R. 6. Základní škola, Uherský Ostroh, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace 2
94 Lucie P. 8. A Základní škola Libice nad Cidlinou, okres Nymburk 2
95 Terez S. VIII.B Základní škola Ústí nad Labem, Anežky České 702/17, příspěvková organizace 2
96 Kamila S. 7.B Základní škola Litovel, Jungmannova 655, okres Olomouc 2
97 matěj p. 6 .b Základní škola, Praha 9 - Satalice, K Cihelně 137 2
98 Anna R. sekunda Cyrilometodějské gymnázium a mateřská škola v Prostějově 2
99 Klára Z. 7.B Základní škola Klatovy, Tolstého 765 2
100 Jana K. 6.B Základní škola Litovel, Jungmannova 655, okres Olomouc 2