Vyhlášení výsledků soutěže Čteme s Albatrosem
Květen
Gratulujeme vítězům, kteří obsadili první tři výherní místa. Bližší informace získají e-mailem.
Pořadí | Žák | Název třídy | Název školy | Testů |
---|---|---|---|---|
1 | Eliška Z. | 6 | Základní škola a mateřská škola J. Schrotha, Lipová - lázně | 40 |
2 | Adéla H. | 9.B | Základní škola Vizovice, příspěvková organizace | 33 |
3 | Helena K. | 1. A | Gymnázium Jana Nerudy, škola hlavního města Prahy, Praha 1, Hellichova 3 | 31 |
4 | Emma V. | 6. A | Základní škola Praha - Radotín, Loučanská 1112/3 | 17 |
5 | Anonym A. | prima | Mensa gymnázium, o.p.s. | 14 |
6 | Tomáš M. | 5.A. | Základní škola, Praha 10, Křimická 314 | 14 |
7 | Aleš C. | 1.A prima | Gymnázium Jana Blahoslava, Ivančice, Lány 2 | 13 |
8 | Taťána L. | 1.C | Základní škola Vendryně 236, okres Frýdek-Místek | 11 |
9 | Kateřina B. | 2.S - sekunda | Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži | 10 |
10 | Michaela Š. | 9. | Základní škola Kounice, okres Nymburk | 10 |
11 | Lenka R. | 2.B8 | Slovanské gymnázium, Olomouc, tř. Jiřího z Poděbrad 13 | 9 |
12 | Karolína K. | 3.B | Gymnázium, Mladá Boleslav, Palackého 191/1 | 9 |
13 | Mariana N. | 1. B | Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 | 8 |
14 | Michal P. | 8.B | Základní škola Ostrava-Zábřeh, Jugoslávská 23, příspěvková organizace | 7 |
15 | Ondřej F. | 7.A | Základní škola a Mateřská škola náměstí Interbrigády, Praha 6, Antonína Čermáka 6 | 7 |
16 | Michal a. | 7.C | Základní škola s rozšířeným vyučováním cizích jazyků, Teplice, Metelkovo nám. 968 | 7 |
17 | Kristýna K. | 7.A | Základní škola Ústí nad Labem, Anežky České 702/17, příspěvková organizace | 7 |
18 | Přemysl B. | 9 | Základní škola a Mateřská škola, Rychnov u Jablonce nad Nisou, příspěvková organizace | 6 |
19 | Vivien T. | 7.A | Základní škola Sadská | 6 |
20 | Michaela F. | Kvarta B | Biskupské gymnázium Bohuslava Balbína a Základní škola a mateřská škola Jana Pavla II. Hradec Králové | 5 |
21 | Timotej T. | 3.A | Arcibiskupské gymnázium | 5 |
22 | Vojtěch S. | 6.C | Základní škola Polná, okres Jihlava | 5 |
23 | Anna C. | 7.A | Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Praha 4, K Milíčovu 674 | 5 |
24 | Ferdinand B. | 6.A | Základní škola a Mateřská škola Václavovice, příspěvková organizace | 5 |
25 | Kateřina P. | 7.A | Základní škola a Mateřská škola náměstí Interbrigády, Praha 6, Antonína Čermáka 6 | 5 |
26 | Dominika N. | 3.F | Gymnázium Karla Sladkovského, Praha 3, Sladkovského náměstí 8 | 5 |
27 | Markéta Š. | 9.A | Základní škola a mateřská škola Dobrovice | 5 |
28 | Aleš P. | 9.A | Základní škola Třebíč, ul. Kpt. Jaroše 836 | 5 |
29 | Tereza Anna D. | 7.B | Základní škola Pražačka, Praha 3, Nad Ohradou 25/1700 | 5 |
30 | Inka F. | R 1.A | Gymnázium Jana Keplera, Praha 6, Parléřova 2 | 5 |
31 | Martina K. | 9.A | Základní škola Olomouc, Stupkova 16, příspěvková organizace | 5 |
32 | Petr K. | 6.A | Základní škola Kostelec nad Černými lesy | 4 |
33 | Jiří H. | 6.A | Základní škola Gutha-Jarkovského Kostelec nad Orlicí | 4 |
34 | Kamila Z. | 6.B | Základní škola Václava Havla v Kralupech nad Vltavou | 4 |
35 | Bohumil N. | 6.C | Základní škola Třešť | 4 |
36 | Valerio C. | 7.B. | Základní škola Brána jazyků | 4 |
37 | Daniel B. | 7.C | Základní škola Dr. Edvarda Beneše, Praha 9 - Čakovice, náměstí Jiřího Berana 500 | 4 |
38 | Jan K. | 6 tř | Základní škola a Mateřská škola Červené Pečky, okres Kolín | 4 |
39 | Loenie L. | 7.A | Gymnázium a Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo | 4 |
40 | Tereza B. | 7.A | Základní škola Kadaň, ul. Školní 1479, okr. Chomutov | 4 |
41 | Anežka T. | 6.B | Základní škola Sokolov, Rokycanova 258 | 4 |
42 | Jakub K. | Zelená | Základní škola a mateřská škola Na Beránku v Praze 12 | 4 |
43 | Michaela T. | 9.A | Základní škola Třebíč, ul. Kpt. Jaroše 836 | 4 |
44 | Martin V. | 7 | Základní škola Divišov, okres Benešov | 4 |
45 | Aneta V. | 8.B | Základní škola Ostrava-Zábřeh, Jugoslávská 23, příspěvková organizace | 4 |
46 | Veronika M. | 1.ag. | Gymnázium, Brno, třída Kapitána Jaroše 14 | 4 |
47 | Radek Š. | 9.B | Základní škola Litovel, Jungmannova 655, okres Olomouc | 3 |
48 | Kateřina D. | 2.B | Gymnázium, Ústí nad Orlicí, T. G. Masaryka 106 | 3 |
49 | Šimon S. | 6.A | Základní škola pod Svatou Horou, Příbram | 3 |
50 | Michaela K. | 9.třída | Základní škola a Mateřská škola, Deblín, okres Brno-venkov, příspěvková organizace | 3 |
51 | Roman K. | 7.A | Základní škola Litovel, Jungmannova 655, okres Olomouc | 3 |
52 | Adriana D. | 7.A | 28. základní škola Plzeň, Rodinná 39, příspěvková organizace | 3 |
53 | Pavlína Š. | 9.B | Základní škola Litovel, Jungmannova 655, okres Olomouc | 3 |
54 | Karolína T. | 7.A | Základní škola a Mateřská škola Vlčnov, příspěvková organizace | 3 |
55 | David P. | 8. A | Základní škola Sokolov, Rokycanova 258 | 3 |
56 | Vincent Z. | 6. B | Základní škola Václava Havla v Kralupech nad Vltavou | 3 |
57 | julie r. | 7. A | Základní škola Hostivice, okres Praha - západ | 3 |
58 | Kateřina H. | Prima / 1.A | Gymnázium a Střední odborná škola, Plasy | 3 |
59 | Filip S. | 1. B | Gymnázium, Brno, třída Kapitána Jaroše 14 | 3 |
60 | Veronika I. | 9.A | Gymnázium Uherské Hradiště | 3 |
61 | Veronika K. | 6.B | Základní škola Újezd u Brna, okres Brno-venkov, příspěvková organizace | 3 |
62 | anna s. | 6.A | Základní škola Nový Jičín, Komenského 66, příspěvková organizace | 3 |
63 | Dominika N. | 7.A | Základní škola Sadská | 3 |
64 | Mona O. | 4.E | Gymnázium Karla Sladkovského, Praha 3, Sladkovského náměstí 8 | 3 |
65 | Adéla B. | 8. | Základní škola a mateřská škola, Kněžmost, okres Mladá Boleslav | 3 |
66 | Patrik D. | 8.B | Základní škola Ostrava-Zábřeh, Jugoslávská 23, příspěvková organizace | 3 |
67 | Barbora Š. | 8.A | Základní škola, Praha 4, Školní 700 | 3 |
68 | Dagmar S. | 9.třída | Základní škola Kounice, okres Nymburk | 3 |
69 | Tess G. | 7. třída | Základní škola, Topolná, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace | 3 |
70 | Já /. | 6.B | Základní škola Valašské Klobouky | 3 |
71 | Daniela H. | 9.B | Základní škola T. G. Masaryka, Komárov, okres Beroun | 3 |
72 | Vít H. | 3.P | Gymnázium Jana Palacha, Mělník, Pod Vrchem 3421 | 3 |
73 | Tereza B. | 6.B | Základní škola Václava Havla v Kralupech nad Vltavou | 2 |
74 | Lenka V. | 4.A | Gymnázium INTEGRA BRNO, s.r.o. | 2 |
75 | Sabina G. | 2.B | Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava - Poruba, příspěvková organizace | 2 |
76 | Kateřina H. | 6.A | Základní škola, Praha 13, Janského 2189 | 2 |
77 | Lucie M. | Kvarta A | Gymnázium, Česká Lípa, Žitavská 2969, příspěvková organizace | 2 |
78 | Paul L. | VIII.B | Základní škola Ústí nad Labem, Anežky České 702/17, příspěvková organizace | 2 |
79 | Michaela O. | 9.B | Základní škola Klatovy, Tolstého 765 | 2 |
80 | Markéta M. | 8.B | Základní škola Holýšov, okres Domažlice | 2 |
81 | Milan M. | 1.P | Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola Ledeč nad Sázavou | 2 |
82 | Apolena Š. | V1.A - prima | Gymnázium Děčín, příspěvková organizace | 2 |
83 | Ondřej J. | 8.A | Základní škola, Ostrava-Poruba, Ukrajinská 1533, příspěvková organizace | 2 |
84 | David P. | 9. A | Základní škola Václava Havla v Kralupech nad Vltavou | 2 |
85 | Ondřej K. | 8.B. | Základní škola Ústí nad Labem, Anežky České 702/17, příspěvková organizace | 2 |
86 | Oliver M. | 9.A | Základní škola Klatovy, Tolstého 765 | 2 |
87 | Martin P. | 6.B | Základní škola Újezd u Brna, okres Brno-venkov, příspěvková organizace | 2 |
88 | Adéla H. | 6.B | Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Praha 4, K Milíčovu 674 | 2 |
89 | Ondřej H. | 2.A | Gymnázium, Česká Třebová, Tyršovo náměstí 970 | 2 |
90 | Matěj S. | 8:B | Základní škola Ostrava-Zábřeh, Jugoslávská 23, příspěvková organizace | 2 |
91 | Naty B. | G1 | Cyrilometodějské gymnázium a střední odborná škola pedagogická Brno | 2 |
92 | Tereza D. | 7.A | Základní škola Ústí nad Labem, Stříbrnická 3031/4, příspěvková organizace | 2 |
93 | Diana R. | 6. | Základní škola, Uherský Ostroh, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace | 2 |
94 | Lucie P. | 8. A | Základní škola Libice nad Cidlinou, okres Nymburk | 2 |
95 | Terez S. | VIII.B | Základní škola Ústí nad Labem, Anežky České 702/17, příspěvková organizace | 2 |
96 | Kamila S. | 7.B | Základní škola Litovel, Jungmannova 655, okres Olomouc | 2 |
97 | matěj p. | 6 .b | Základní škola, Praha 9 - Satalice, K Cihelně 137 | 2 |
98 | Anna R. | sekunda | Cyrilometodějské gymnázium a mateřská škola v Prostějově | 2 |
99 | Klára Z. | 7.B | Základní škola Klatovy, Tolstého 765 | 2 |
100 | Jana K. | 6.B | Základní škola Litovel, Jungmannova 655, okres Olomouc | 2 |