Vyhlášení výsledků soutěže Čteme s Albatrosem
Březen
Gratulujeme vítězům, kteří obsadili první tři výherní místa. Bližší informace získají e-mailem.
Pořadí | Žák | Název třídy | Název školy | Testů |
---|---|---|---|---|
1 | Ondřej P. | 4. C | Gymnázium, Brno, Elgartova 3 | 17 |
2 | Anastasia S. | 6.B | Gymnázium, Teplice, Čs. dobrovolců 11, příspěvková organizace | 17 |
3 | Eva R. | 4.D | Gymnázium, Třinec, příspěvková organizace | 7 |
4 | Iva Š. | 8A8 | Klasické a španělské gymnázium, Brno - Bystrc, Vejrostova 2 | 7 |
5 | Adam Č. | 4.B | Gymnázium, Kladno, nám.Edvarda Beneše 1573 | 6 |
6 | Barbora J. | 4.D | Gymnázium, Třinec, příspěvková organizace | 6 |
7 | Klára K. | 1.K | Střední odborná škola Luhačovice | 5 |
8 | Anna - Marie Š. | 5.C | Gymnázium Jana Nerudy, škola hlavního města Prahy, Praha 1, Hellichova 3 | 4 |
9 | Klára C. | sexta | Gymnázium, Jablonec nad Nisou, U Balvanu 16, příspěvková organizace | 3 |
10 | Michaela R. | 1.C | Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Krnov, příspěvková organizace | 3 |
11 | Eva R. | 7.C | Gymnázium T. G. Masaryka, Hustopeče, Dukelské náměstí 7 | 2 |
12 | Tereza D. | 7.P | Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590 | 2 |
13 | Barbora D. | 7.G | Gymnázium, Praha 9, Litoměřická 726 | 2 |
14 | Adéla N. | 2.C | Akademické gymnázium, škola hlavního města Prahy, Praha 1, Štěpánská 22 | 2 |
15 | Ivan P. | 4.A | Česká zemědělská akademie v Humpolci, střední škola | 2 |
16 | Adéla K. | Sexta B | Matiční gymnázium, Ostrava, příspěvková organizace | 2 |
17 | Věra H. | MSR 1 | Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední škola zdravotnická, Ústí nad Labem, Palachova 35, příspěvková organizace | 2 |
18 | Barbora U. | 4. B | Podkrušnohorské gymnázium, Most, příspěvková organizace | 2 |
19 | Michaela N. | 2.H | Střední odborná škola a Gymnázium Staré Město | 2 |
20 | Marika D. | 1.A | Gymnázium, Český Těšín, příspěvková organizace | 1 |
21 | Jan D. | 3.F | Střední průmyslová škola sdělovací techniky, Praha 1, Panská 3 | 1 |
22 | Karolina B. | 2.E | Církevní střední odborná škola Spálené Poříčí | 1 |
23 | Kateřina H. | 2.A | Gymnázium Oty Pavla, Praha 5, Loučanská 520 | 1 |
24 | Terezie S. | 1.A | Slezské gymnázium, Opava, příspěvková organizace | 1 |
25 | Lucie V. | 5.QA | Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a zemědělsko-ekonomická Vyškov | 1 |
26 | Tereza L. | O4 | Střední průmyslová škola textilní, Liberec, Tyršova 1, příspěvková organizace | 1 |
27 | Petra F. | M. | Církevní střední odborná škola Bojkovice | 1 |
28 | Václav M. | 4.B | Gymnázium Uherské Hradiště | 1 |
29 | Barbora H. | 2.LA | Obchodní akademie, Střední pedagogická škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Beroun, U Stadionu 486 | 1 |
30 | Zdeňka B. | 3.z4 | Střední odborná škola zahradnická a Střední odborné učiliště, Rajhrad, Masarykova 198 | 1 |
31 | Natálie B. | 3. D | Gymnázium, Praha 5, Na Zatlance 11 | 1 |
32 | Tereza B. | 4.C | Gymnázium, Nový Bydžov, Komenského 77 | 1 |
33 | Lenka V. | 04 | Střední průmyslová škola textilní, Liberec, Tyršova 1, příspěvková organizace | 1 |
34 | Vladimír B. | 1.S | Gymnázium Česká a Olympijských nadějí, České Budějovice, Česká 64 | 1 |
35 | Adéla P. | 1.K | Střední odborná škola Luhačovice | 1 |