Vyhlášení výsledků soutěže Čteme s Albatrosem
Prosinec
Gratulujeme vítězům, kteří obsadili první tři výherní místa. Bližší informace získají e-mailem.
Pořadí | Název třídy | Název školy | Testů |
---|---|---|---|
1 | 3.AV | Masarykovo gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Vsetín | 68 |
2 | 5.A | Základní škola, Liberec, Sokolovská 328, příspěvková organizace | 53 |
3 | 2.B | Základní škola, Chrudim, U Stadionu 756 | 52 |
4 | 4.B | Základní škola Novoborská | 46 |
5 | 1.B | Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště, Větrná 1063, příspěvková organizace | 41 |
6 | 6.C | Základní škola Boskovice, okres Blansko | 37 |
7 | 4.C | Jungmannova základní škola Beroun | 35 |
8 | 1.C | Základní škola, Starodubečská 413, Praha 10 - Dubeč | 33 |
9 | 7.A | Základní škola Dukelských bojovníků a mateřská škola, Dubenec | 33 |
10 | Oranžová | Škola Můj Projekt – základní škola Praha, s. r. o. | 30 |
11 | 2AV | Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55 | 26 |
12 | 5.B | Základní škola Pelhřimov, Osvobození 1881, příspěvková organizace | 24 |
13 | 5.A. | Základní škola a Mateřská škola, Praha 6, náměstí Svobody 2 | 23 |
14 | 6.a | Základní škola Jakuba Jana Ryby Rožmitál pod Třemšínem | 21 |
15 | 5. A | 1. základní škola Hořovice | 20 |
16 | 5.a | Základní škola a Mateřská škola Kanice, okr. Brno-venkov, příspěvková organizace | 20 |
17 | 9.A | Základní škola T.G. Masaryka Poděbrady, Školní 556, okres Nymburk | 20 |
18 | 3.A | Základní škola Meteorologická | 19 |
19 | 4.B | Základní škola Slovan, Kroměříž, příspěvková organizace | 19 |
20 | 3.P | Gymnázium Jana Palacha, Mělník, Pod Vrchem 3421 | 19 |
21 | 4.b | Základní škola, Praha 10, Veronské náměstí 391 | 18 |
22 | 4. A | Základní škola s rozšířenou výukou jazyků a s rozšířenou výukou tělesné výchovy, Praha 4, Filosofská 3 | 17 |
23 | 2 AV | Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55 | 16 |
24 | 6.B | Základní škola nám. Curieových | 16 |
25 | 2.A | Základní škola SMART, Neklanova 1806, Roudnice nad Labem, 413 01 | 16 |
26 | 5. A | Základní škola Edvarda Beneše Lysice | 16 |
27 | 2.A | Základní škola T.G. Masaryka Otrokovice, příspěvková organizace | 16 |
28 | 4B | Základní škola a mateřská škola Albrechtice nad Orlicí | 16 |
29 | 3. | Základní škola, Dyjákovice, okres Znojmo, příspěvková organizace | 15 |
30 | VI.A | Gymnázium, Šternberk, Horní náměstí 5 | 15 |
31 | Sekunda | Církevní gymnázium sv. Voršily | 15 |
32 | 6.B | Základní škola Sokolov, Rokycanova 258 | 15 |
33 | 5 třída | Základní škola Salvátor | 15 |
34 | 7.a | Cyrilometodějská církevní základní škola, Lerchova 65, Brno | 14 |
35 | 2. třída | Základní škola, Dolní Cerekev, okres Jihlava, příspěvková organizace | 14 |
36 | 4.B | Cyrilometodějská církevní základní škola, Lerchova 65, Brno | 13 |
37 | 4. B | Obchodní akademie, Střední odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Hradec Králové | 12 |
38 | 2.B | Základní škola a Mateřská škola Bohumín Bezručova 190 okres Karviná, příspěvková organizace | 12 |
39 | 4.VG | Gymnázium, Vodňany, Bavorovská 1046 | 12 |
40 | 2.B | Gymnázium Jana Nerudy, škola hlavního města Prahy, Praha 1, Hellichova 3 | 12 |
41 | 4.A | Základní škola Kolín III., Lipanská 420 | 12 |
42 | 3.A | Gymnázium Josefa Jungmanna, Litoměřice, Svojsíkova 1, příspěvková organizace | 11 |
43 | 4 | Církevní základní škola ORBIS-PICTUS, spol. s r.o. | 11 |
44 | 4.A | Základní škola Dr. Hrubého 2, Šternberk, příspěvková organizace | 11 |
45 | R 1.A | Gymnázium Jana Keplera, Praha 6, Parléřova 2 | 11 |
46 | 1. roč. ZŠ | Základní škola a mateřská škola Holubice, okres Vyškov, příspěvková organizace | 11 |
47 | 5. | Základní škola a Mateřská škola Skřipov, okres Opava, příspěvková organizace | 11 |
48 | 5.c | Základní škola a mateřská škola, Třinec, Oldřichovice 275, příspěvková organizace | 11 |
49 | 2. C | Fakultní základní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Mezi Školami 2322 | 10 |
50 | 5. | Základní škola a mateřská škola Olbramovice, okres Benešov | 10 |
51 | 5 A. | Základní škola Moravský Beroun, okres Olomouc, příspěvková organizace | 10 |
52 | 4.B | Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště, Větrná 1063, příspěvková organizace | 10 |
53 | 4.A. | První jazyková základní škola v Praze 4, Praha 4, Horáčkova 1100 | 10 |
54 | 1.A | OPEN GATE - gymnázium a základní škola, s.r.o. | 9 |
55 | 2.B | Základní škola a Mateřská škola náměstí Interbrigády, Praha 6, Antonína Čermáka 6 | 9 |
56 | V3 Tercie | Gymnázium, Praha 4, Písnická 760 | 9 |
57 | 8. A | Základní škola Rychnov nad Kněžnou, Masarykova 563 | 9 |
58 | 5.W | Základní škola waldorfská a mateřská škola České Budějovice o.p.s. | 9 |
59 | 3.B | Základní škola Ústí nad Labem, Stříbrnická 3031/4, příspěvková organizace | 9 |
60 | 4.B | Základní škola Praha - Petrovice | 9 |
61 | 2.C | Základní škola, Most, J. A. Komenského 474, příspěvková organizace | 9 |
62 | 2A | The English College in Prague - Anglické gymnázium, o.p.s. | 8 |
63 | 1.C | Lepařovo gymnázium, Jičín, Jiráskova 30 | 8 |
64 | tercie | Gymnázium, Lanškroun, nám. Jana Marka Marků 113 | 8 |
65 | 6. | Základní škola a Mateřská škola Běly Jensen, Opatov, okres Svitavy | 8 |
66 | 7.A | Základní škola Domažlice, Komenského 17 | 8 |
67 | 3. A | 2. základní škola Plzeň, Schwarzova 20, příspěvková organizace | 8 |
68 | 3Z | Základní škola a Mateřská škola Bohumín Bezručova 190 okres Karviná, příspěvková organizace | 8 |
69 | Prima A | OPEN GATE - gymnázium a základní škola, s.r.o. | 8 |
70 | 1.A | Gymnázium, Česká Třebová, Tyršovo náměstí 970 | 8 |
71 | 6.B | Základní škola a Mateřská škola Cerhovice, okres Beroun | 8 |
72 | 3.C | Základní škola T.G. Masaryka Otrokovice, příspěvková organizace | 8 |
73 | prima | PORG Ostrava, Rostislavova 7, 703 00 Ostrava – Vítkovice | 7 |
74 | 3.A | Základní škola Václava Havla v Kralupech nad Vltavou | 7 |
75 | 5.A | Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo | 7 |
76 | 7.P | Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590 | 7 |
77 | 3.B | Základní škola a Mateřská škola náměstí Interbrigády, Praha 6, Antonína Čermáka 6 | 7 |
78 | 2.B | Základní škola, Most, J. A. Komenského 474, příspěvková organizace | 7 |
79 | 4. A | Základní škola a Mateřská škola, Znojmo, Pražská 98 | 7 |
80 | 6.B | Základní škola, Koryčany, okres Kroměříž | 7 |
81 | prima A | Gymnázium Sázavská s.r.o. | 7 |
82 | 4. B | Cyrilometodějská církevní základní škola, Lerchova 65, Brno | 7 |
83 | Sekunda | Gymnázium, Krnov, příspěvková organizace | 7 |
84 | 6.A. | Základní škola a Mateřská škola Červený vrch, Praha 6, Alžírská 26 | 7 |
85 | 1A.8 | Základní škola Záhumení, Rožnov p. R., příspěvková organizace | 7 |
86 | 2B | Gymnázium, Ústí nad Orlicí, T. G. Masaryka 106 | 7 |
87 | 5.A | Základní škola Letohrad, U Dvora 745 | 7 |
88 | 5.tř | Základní škola Mohelno, okres Třebíč | 7 |
89 | 3.B | Základní škola Česká Třebová, Nádražní ulice | 7 |
90 | 4. třida | Základní škola a mateřská škola Puklice, příspěvková organizace | 7 |
91 | 4.B | Základní škola Turnov, Skálova 600, okres Semily | 6 |
92 | Prima B | Gymnázium prof. Jana Patočky, Praha 1, Jindřišská 36 | 6 |
93 | 1Š6 | Klasické a španělské gymnázium, Brno - Bystrc, Vejrostova 2 | 6 |
94 | 4.A | Základní škola a mateřská škola Albrechtice nad Orlicí | 6 |
95 | Kvarta | Gymnázium Jana Palacha, Mělník, Pod Vrchem 3421 | 6 |
96 | 7.B | Základní škola Ostrava, Matiční 5, příspěvková organizace | 6 |
97 | 4. třída ZŠ | Základní škola a Mateřská škola Vír, okres Žďár nad Sázavou | 6 |
98 | 2 | Základní škola, Dohalice, okres Hradec Králové | 6 |
99 | 8.třída | Základní škola a Mateřská škola Kolinec, příspěvková organizace | 6 |
100 | Prima B | Gymnázium Františka Křižíka a základní škola, s.r.o., Sokolovská 1165/54, 323 00 Plzeň | 6 |