Pomáhej tím, že si čteš

Středoškolák roku – devátý ročník

Středoškolák roku – devátý ročník

podpora akce

Cílová částka: 50 000 Kč
Vybráno: 50 000 Kč
Zařazeno: 6. 6. 2023
Datum ukončení: 3. 1. 2024

Představujeme vám devátý ročník soutěže „Středoškolák roku“, v rámci které oceňujeme studenty, kteří se ve svém volném čase věnují mimoškolním aktivitám. A co vlastně naši středoškoláci mimo školu dělají? Pracují na vědeckých projektech, účastní se soutěží doma i v zahraničí, podnikají, věnují se umění či sportu nebo pomáhají lidem ve svém okolí. Takových středoškoláků jsme našli a vzájemně propojili již více než 2000.

Do soutěže se mohou studenti registrovat v období od 2. 3. 2023 do poloviny května, a to ve speciální přihlašovací aplikaci na našem webu www.prostredoskolaky.cz/soutez. Poté porota vybere TOP 25 nejaktivnějších středoškoláků, kteří budou pozváni na víkendové setkání konané 9.–11. 6. 2023 v Jizerských horách. Finalisté Soutěže zde budou mít možnost seznámit se mezi sebou navzájem, tedy s nejaktivnějšími středoškoláky z celé země. Bude to víkend plný zážitků, zajímavých aktivit a především mnoha nových přátelství a kontaktů.

Ve dnech 22.–23. 6. 2023 bude v plném proudu probíhat vzdělávací Akademie, jež se uskuteční v Praze. Akademie je navržena přímo pro 100 nejaktivnějších středoškoláků z ročníku 2023. Připravena bude série vzdělávacích workshopů a seminářů se zaměřením na osobnostní rozvoj, kariérní poradenství či aktuální společenská témata. Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže se bude konat na témže místě a proběhne večer 23. 6.. Na akci vystoupí populární osobnosti z řad podnikatelů, vědců či novinářů, budou předány diplomy a hodnotné ceny.

Věříme, že v této době je naše činnost o to důležitější, neboť podporujeme vytváření kontaktů a sdílení motivace mezi mladými lidmi a zároveň si klademe za cíl opět nastartovat zájem středoškoláků o mimoškolní vzdělávání.

Podpořte, prosím, náš projekt a my slibujeme, že podpoříme aktivní středoškoláky z celé ČR.

Přejeme radost z přečtených knížek a děkujeme za každý příspěvek.

Tým ProStředoškoláky

Garantem pomoci je Čtení pomáhá.

ZPĚT NA SEZNAM CHARIT