Vyhlášení výsledků soutěže Čteme s Albatrosem
Duben
Gratulujeme vítězům, kteří obsadili první tři výherní místa. Bližší informace získají e-mailem.
Pořadí | Žák | Název třídy | Název školy | Testů |
---|---|---|---|---|
1 | Benedikta P. | 2.B | Fakultní základní škola s rozšířenou výukou jazyků při PedF UK, Praha 5 - Smíchov, Drtinova 1/1861 | 70 |
2 | Daniela J. | 3.A | Základní škola Bernarda Bolzana obecně prospěšná společnost | 41 |
3 | Ondřej N. | 5.C | Základní škola Dačice, Komenského 7, okres Jindřichův Hradec | 33 |
4 | Alice J. | 3.B | Základní škola Novoborská | 29 |
5 | Vlasta P. | 5.C | Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Praha 4, K Milíčovu 674 | 27 |
6 | Matěj D. | 4. | Základní škola Sion J. A. Komenského, Hradec Králové | 27 |
7 | Matěj K. | 3.B | Základní škola, Beroun - Závodí, Komenského 249 | 27 |
8 | sára h. | 4. C | Základní škola Emy Destinnové, Praha 6, náměstí Svobody 3/930 | 25 |
9 | Michael K. | 2. | Základní škola 5. května, Dvůr Králové nad Labem, 28. října 731 | 22 |
10 | Jáchym M. | 4. | Základní škola Sion J. A. Komenského, Hradec Králové | 22 |
11 | Zuzana R. | 3.A | Základní škola Bernarda Bolzana obecně prospěšná společnost | 20 |
12 | Julie V. | 3.C | Základní škola Vyškov, Nádražní 5, příspěvková organizace | 18 |
13 | Kristýna Š. | 4 | Základní škola Nižbor, okres Beroun | 18 |
14 | Antonie P. | 1.B | Základní škola Praha 5 - Košíře, Nepomucká 1/139 | 16 |
15 | Lucie P. | 3.B | Masarykova základní škola, Brno, Kamenačky 3591/4 | 15 |
16 | laddy g. | 4. | Základní škola Nižbor, okres Beroun | 15 |
17 | Jan V. | 2.B | Základní škola a Mateřská škola při Fakultní nemocnici, Plzeň, alej Svobody 80 | 15 |
18 | Honzík Š. | 3.B | Základní škola Novoborská | 14 |
19 | tereza b. | 4 | Základní škola Nižbor, okres Beroun | 13 |
20 | Viktor F. | 5. | Základní škola a Mateřská škola Ejpovice, okres Rokycany, příspěvková organizace | 13 |
21 | Hana H. | A | Základní škola T. G. Masaryka, Komárov, okres Beroun | 13 |
22 | Simon B. | 4.C | Základní škola Břeclav, Slovácká 40 | 13 |
23 | Nicole H. | 1.B. | Fakultní základní škola PedF UK a Mateřská škola U Studánky Praha 7, Umělecká 8 | 13 |
24 | Stepan B. | 3.B | Základní škola Novoborská | 13 |
25 | Jan K. | 5.B | Základní škola Dobřichovice | 12 |
26 | kuba s. | 4 | Základní škola Nižbor, okres Beroun | 12 |
27 | Filip N. | 1.C | Základní škola Dačice, Komenského 7, okres Jindřichův Hradec | 12 |
28 | Laura S. | 5.A | Základní škola, Liberec, Ještědská 354/88, příspěvková organizace | 12 |
29 | Michaela K. | 3.B | Základní škola Čelákovice, J. A. Komenského 414, okres Praha - východ | 11 |
30 | Rebeka T. | 2. | Základní škola a Mateřská škola Slapy, okres Praha - západ | 11 |
31 | Ivana J. | 3.B | Základní škola, Trutnov, R. Frimla 816 | 11 |
32 | filipek k. | 4 | Základní škola Nižbor, okres Beroun | 11 |
33 | Mikuláš S. | 3.A | Základní škola Bernarda Bolzana obecně prospěšná společnost | 11 |
34 | Erik Z. | 3a | Základní škola Sion J. A. Komenského, Hradec Králové | 11 |
35 | Lenka Š. | 4.B | Základní škola T. G. Masaryka Mnichovice okres Praha - východ | 11 |
36 | Julie W. | 3.A | Základní škola, Praha 3, Lupáčova 1/1200 | 11 |
37 | Lucie K. | 3.A | Základní škola Kralupy nad Vltavou, Komenského nám. č. 198, okres Mělník, příspěvková organizace | 11 |
38 | patrik h. | 4 | Základní škola Nižbor, okres Beroun | 10 |
39 | Natálie H. | 3.A | Základní škola Domažlice, Komenského 17 | 10 |
40 | Jan Č. | 3.B | Základní škola, Vrchlabí, nám. Míru 283 | 10 |
41 | Lucka F. | 2.E | Základní škola Brno, Horácké náměstí 13 | 10 |
42 | Šimon L. | 5.A | Základní škola T. G. Masaryka Rokycany, příspěvková organizace | 10 |
43 | Václav B. | 4.b | Základní škola, Praha 10, U Roháčových kasáren 19/1381 | 10 |
44 | Kristýna F. | 5.B | Základní škola Havlíčkův Brod, V Sadech 560 | 10 |
45 | Dominik N. | 4.B | Základní škola Dačice, Komenského 7, okres Jindřichův Hradec | 10 |
46 | Eliška F. | 5.A | Základní škola, Liberec, nám. Míru 212/2, příspěvková organizace | 10 |
47 | Nikola P. | 3.tříd | Masarykova základní škola Velký Osek, okres Kolín | 9 |
48 | Jana K. | 4.C | Fakultní základní škola Olomouc, Hálkova 4, příspěvková organizace | 9 |
49 | barbora v. | 3.A | 1.základní škola Sedlčany, Primáře Kareše 68, okres Příbram | 9 |
50 | vlastovka S. | 5.A | Základní škola T. G. Masaryka Rokycany, příspěvková organizace | 9 |
51 | Marianna S. | 3.A | Jungmannova základní škola Beroun | 9 |
52 | Enrico B. | II. | Základní škola a Mateřská škola Staré Křečany, okres Děčín | 9 |
53 | Jonáš P. | 5. A | Základní škola, Liberec, Ještědská 354/88, příspěvková organizace | 8 |
54 | Julie N. | 2.A | Základní škola Fr. Plamínkové s rozšířenou výukou jazyků Praha 7, Františka Křížka 2 | 8 |
55 | Filip B. | 5. | Základní škola a mateřská škola Líšnice, okres Praha - západ | 8 |
56 | Adélka s. | 3. | Základní škola T. G. Masaryka a Mateřská škola Horní Dvořiště | 8 |
57 | Vendula H. | 5.C. | Základní škola Ústí nad Labem, Stříbrnická 3031/4, příspěvková organizace | 8 |
58 | Karel J. | 4.A | Základní škola Zlín, Okružní 4685, příspěvková organizace | 8 |
59 | Pavlína Č. | 4 | Základní škola Nižbor, okres Beroun | 8 |
60 | Lucie S. | 4 | Základní škola Nižbor, okres Beroun | 8 |
61 | Olivie P. | 7.B | Základní škola Borovského | 8 |
62 | Anna B. | 4.A | Základní škola Hradištko, okres Praha - západ | 8 |
63 | Natálie B. | 4.B | Základní škola Klatovy, Plánická ul. 194 | 8 |
64 | Veronika K. | 5 | Základní škola Želešice, okres Brno-venkov | 8 |
65 | Matĕj S. | 3.B | Základní škola Novoborská | 8 |
66 | Štěpán O. | 2. | Základní škola a Mateřská škola Mořkov okres Nový Jičín, příspěvková organizace | 7 |
67 | Stella S. | 1.B | Masarykova Základní škola a mateřská škola Hnojník 120, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace | 7 |
68 | Jakub T. | 1.A | Základní škola Žďár nad Sázavou, Komenského 6 | 7 |
69 | Tomáš B. | 2.G | Základní škola Campanus, Praha 4, Jírovcovo náměstí 1782 | 7 |
70 | Lucie W. | 5.A | Základní škola a mateřská škola Brno, Vedlejší 10, příspěvková organizace | 7 |
71 | Denis K. | 3.c | Základní škola, Most, J. A. Komenského 474, příspěvková organizace | 7 |
72 | Matěj D. | 2.A | Základní škola Jindřichův Hradec II, Jarošovská 746 | 7 |
73 | Madlen V. | Kormorán | Základní škola Sion J. A. Komenského, Hradec Králové | 7 |
74 | Martin Ž. | 2.A | Základní škola Staňkov, okres Domažlice, příspěvková organizace | 7 |
75 | Jára B. | 4 | Základní škola Nižbor, okres Beroun | 7 |
76 | Dorotea P. | 5.D | Základní škola, Tišnov, náměstí 28. října 1708 | 7 |
77 | Tomáš H. | 1. C | Fakultní základní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Mezi Školami 2322 | 7 |
78 | Adéla N. | 2.G | Základní škola Campanus, Praha 4, Jírovcovo náměstí 1782 | 7 |
79 | Ellie R. | 4.A | Czech School of California, Redwood City, CA 94065 | 7 |
80 | Matyáš P. | 4 | Základní škola Nižbor, okres Beroun | 7 |
81 | Eliška M. | 4.B | Základní škola a Mateřská škola Dolní Břežany | 7 |
82 | Alžběta S. | 5.B | Základní škola s rozšířenou výukou jazyků a s rozšířenou výukou tělesné výchovy, Praha 4, Filosofská 3 | 7 |
83 | Tomáš B. | 4tř. | Základní škola a Mateřská škola Troubky | 7 |
84 | Michaela M. | 4.A. | Základní škola Hodonín, U Červených domků 40, příspěvková organizace | 7 |
85 | Honza L. | 2.G. | Základní škola Campanus, Praha 4, Jírovcovo náměstí 1782 | 6 |
86 | Nguyen Quynh Hoa N. | 5.C | Základní škola Ústí nad Labem, Hluboká 150, příspěvková organizace | 6 |
87 | Anna M. | 5.A | Základní škola, Brno, Holzova 1, příspěvková organizace | 6 |
88 | Anna S. | 2.A | Základní škola Dobříš, Komenského nám. 35, okres Příbram | 6 |
89 | lucie k. | 3.a | Základní škola a Mateřská škola, Pěnčín, okres Liberec, příspěvková organizace | 6 |
90 | Vilém Š. | 2.C | Základní škola U Krčského lesa, Praha 4, Jánošíkova 1320 | 6 |
91 | Filip f. | 4 | Základní škola Nižbor, okres Beroun | 6 |
92 | Anička L. | 4 | Základní škola Nižbor, okres Beroun | 6 |
93 | Daník Ž. | 2.A | Základní škola Staňkov, okres Domažlice, příspěvková organizace | 6 |
94 | Kája K. | 4 | Základní škola Nižbor, okres Beroun | 6 |
95 | Martin I. | 4.A | Základní škola a mateřská škola Chodová Planá, okres Tachov, příspěvková organizace | 6 |
96 | Honza Š. | 4.b | Základní škola, Praha 10, U Roháčových kasáren 19/1381 | 6 |
97 | Nela Ž. | 5.tř | Základní škola Kolín II., Bezručova 980 | 6 |
98 | roman b. | 5.A | Základní škola, Netolice, okres Prachatice | 6 |
99 | Lukas K. | 3.B | Základní škola Novoborská | 6 |
100 | Vojtěch F. | 3.B | Základní škola Novoborská | 6 |